Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Amikor még terhesség alatt...

Amikor még terhesség alatt jön ki a védőnő lakáslátogatásra, akkor is leméri a testsúlyomat, haskörfogatomat, vérnyomásomat és néz baba szívhangot, kitölti a kiskönyvet vagy a lakásban néz szét mindenhol, mire számítsak, hogy készüljek?

Figyelt kérdés

2021. nov. 24. 08:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hozzám nem jött,mindig én memtem.
2021. nov. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
ez hogy van? kb mikor jön ki? Hányadik héten? illetve ha már megvan a gyerek, akkor ki dönti el, hogy kijön-e a védőnő, vagy nekem kell bemennem hozzá a babával? Illik honorálni, amikor házhoz jön?
2021. nov. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

12!

Elvileg a terhesség vége felé ki kell mennie, hogy megnézze a baba szobáját, illetve hogy megfelelőek-e a körülmények egy kisbabának.


Ha megvan a baba (es éppen nincs vírus) általában akkor is Ő megy ki, hogy ne Te rohangálj az újszülöttel, de ez városonként és védőnőnként eltérhet, van, amelyik berendel.


Isten ments, nem kell fizetni neki egy forintot sem. A munkáját végzi, amivel egyébként nem tesz hozzá sokat s dolgokhoz.

2021. nov. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Köszi 13-as! Csak gondolom a védőnők keveset keresnek, aztán gondoltam rá, hogy biztosan egyesek adnak neki egy kis pluszt, amikor kijönnek. Gondolom, van időpontegyeztetés, hogy mikor jönne....mondjuk most covid idején biztosan nem engedném be a házamba (hívjon videochat-en, megmutatom én neki a babaszobát, fürdőt), a védőnő jár házról-házra, egy halom családdal találkozik, szépen terjesztheti a covidot......
2021. nov. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!