Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Háziorvos elfogadja a maganorv...

Háziorvos elfogadja a maganorvos szakvéleményét, hogy elmehessek táppénzre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

6 hetes terhes vagyok, holnap maga orvoshoz megyek, mert sztk alapon jövő január 19-re kaptam időpontot. Jövő héttől nem engedi a munkahelyem, hogy dolgozzak a COVID miatt. Kérdésem, hogy a háziorvos ki tud írni úgy táppénzre, hogy maganorvos vizsgált? Ismerősöm azt mondta, hogy nem fogadja el a háziorvos magán orvos szakvéleményét.

Mit tudtok erről?


2021. dec. 1. 10:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elfogadja, van aki sztk-s alapon nem is megy vizsgálatra. Szóval ez nem hiszem, hogy kizáró ok lenne
2021. dec. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem magánorvosom van. Az ő javaslatára ki tudott írni a háziorvos. Nekik mindegy, hogy SZTK vagy magán, csak legyen róla szakorvosi javaslat.
2021. dec. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A maganorvosnak kell adnia papirt hogy irjon ki a haziorvos es ennyi
2021. dec. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, megnyugodtam.

A terhesség legelején járok ugyan, de már most ki vagyok borulva a sok fals informaciotol,amiket kapok a környezetemben!!

2021. dec. 1. 10:59
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy miért nem engednek dolgozni, mit dolgozol? Azért ugye vedd hozzá hogy a tappenz csak a fizetesed 60%a
2021. dec. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudom erősíteni, hogy magánorvos javaslatát is elfogadja, nekem is magándoki írja az igazolásokat havonta.
2021. dec. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagy áruházban vagyok uzlevezeto helyettes. Sokat kell pakolni, nagy a stressz.
2021. dec. 1. 11:15
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

Elfogadja.

Nekem is magánorvos írta a javaslator a covid miatt és mert amikor megtudták, hogy terhes vagyok szemétkedtek velem. 20 kg-t akartak velem emelgetni csak, hogy elsírjam magam..

2021. dec. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Oh értem, igen, az biztos nem jó most. En teherbe esesem előtt 25 kg sulyokkal edzettem, azóta viszont már pár kg emelese is kellemetlen, igaz nem sokszor kell halistennek.
2021. dec. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, így is kiír a háziorvos, èn is magánba járok.

Engem is kiírt a doki 6 hetesen a covid miatt (bölcsis dolgozó vagyok), sajnos a munkahelyemen szörnyű a helyzet..

2021. dec. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!