Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Terhességi magas vérnyomás,...

Terhességi magas vérnyomás, fehérje vizelet? Nyugtassatok meg ..

Figyelt kérdés
17 hetes terhes vagyok, magas vérnyomás, vizesedés, ma pedig fehérje is volt a vizeletemben. Holnap megyek kivizsgálásra. Mire számíthatok? 140/100 a vérnyomásom , nagyon félek.
2022. márc. 3. 10:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Toxemia gyanús ami 17 hetesen rém korai, én az ügyeletre mennék nem a holnapra várnék, egyszer volt 143/90 a vernyomasom, mire beertem az ügyeletre (kb 30 perc) már 160/100 volt azonnal gyógyszert kaptam nem keveset, és én nem vizesedtem és feherje sem volt nálam, de így is be akartak fektetni
2022. márc. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ma megyek mégis, mert nagyon megijedtem. Azt tudni kell, hogy terhesség előtt is magas volt a vérnyomásom
2022. márc. 3. 11:01
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Oh, az más, szedtél rá gyógyszert? Nekem terhesseg alatt alakult csak ki, majd írj mit mondtak, drukkolok, jól teszed hogy, bemesz!
2022. márc. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Igen, szedtem rá 2 félét. Írok majd, mit fognak rajtam vizsgálni? Sak h tudjam, mire számítsak.
2022. márc. 3. 11:14
 5/20 anonim ***** válasza:
Vérnyomást mérnek, lecserelik a gyógyszert dopegytre ha eddig nem azt szedtél, vesznek vért toxemia gyanu miatt amiből ugye nézik a fehérjét, gondolom megnezik a babocat is uhn, ilyenek, sajnos nem vagyok orvos meg gondolom ugyelet valogatja mit néznek nekem ezeket csinálták. Meg kaptam, valami sprayt a nyelvem alá amitől 2 óra alatt visszament a vernyomasom normalisra, és miután nem mutatott semmit a verkep ezért hazaengedtek, amúgy bent akartak volna tartani
2022. márc. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
20.hét után beszélünk kialakul toxémiáról
2022. márc. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Igen, ezért írtam hogy rém korai lenne 17 hetesen🤗
2022. márc. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Amíg a labor értékek rendben addig sima magasvérnyomás, és ahogy írtam 20.hét után beszélünk csak toxémiáról.

Nekem első terhességem toxémia mellett zajlott.

2022. márc. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Most benn vagyok a kórházba, fehérje nincs a vizeletben, a védőnő elnézett valamit.

2022. márc. 3. 14:09
 10/20 anonim ***** válasza:
Ez jó hír. Esetleg hüvelyváladék vilt benne. De a lényeg, hogy valószínűleg nincs baj.
2022. márc. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!