Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Van itt olyan, aki magánorvosh...

Van itt olyan, aki magánorvoshoz járt terhesgondozásra, de nem volt elégedett?

Figyelt kérdés
Mi miatt nem voltál elégedett? Mit csináltál, váltottál vagy visszamentél inkább az állami rendelésre?
2022. ápr. 8. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
Magánorvoshoz jártam, de elhagyta az állami egészségügyet így mivel nem dolgozott állami kórházban sem, így leváltottam. Elégedettnek elégedett voltam vele, de olyan orvost akartam akihez nem kell minden egyed vizsgálatra magánba menni, hanem pl laborokra vagy ha probléma van, akkor be tud utalni állami ellátásra a közeli, egyébként nagyon jó kórházba. Nem mentem sztk-ba ezután sem, hanem ajánlás után másik orvos magánrendelésére jártam.
2022. ápr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%

Állami rendelésre egész biztosan nem mennék, az valami iszonyat megalázó. Egyszer voltam, időpontra mentem, 5 órát vártam, és a végén kaptam egy pecsétet a könyvembe, meg sem vizsgált, a kérdéseimre sem volt ideje. Akkor kezdtem magándokit keresni.

Viszont ha még egyszer szülnék, a szüléshez nem fogadnék orvost.

Pont az volt a baj, hogy komplikáció volt, és nem láttak el, mert vártuk a magándokimat, aki meg valami vidéki családi bulin volt, és 4 óra múlva érkezett meg. Egy szívás az életem az oxigénhiányos gyerekemmel.

Az ügyeletes orvosnál is meg lehet szülni, szóval én mindenkinek azt mondom, terhesgondozás, magán, szülés nem magán.

2022. ápr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Soha semmit nem mondott el, full tudatlanul csináltam végig az egészet, de mivel utálom a változásokat ezért a második terhességnél is hozzá mentem, amit már nagyon bánok.

A 2. szülésnél 2x csinált valamit olyan iszonyatosan fájt, hogy túltettek az egész vajúdáson külön-külön is, a 2.nál hozzáfüzte, hogy van még egy kis ajándékom.. Hát ha nem lett volna lekötözve a lábam biztos lefordultam volna onnan. Poénkodott az elsőnél a férj öltéssel, indított volt a 2. de egy szót nem mondott róla, hogy hogyan mivel mi van ha nem megy stb

Volt a rendelőjében uh, de csak a terhesség megállapításához használta, a többihez az sztkba kellett menni, úgyhogy csak akkor láttam/tuk a babákat amikor elmentünk a vége felé babamoziba, az sztkban kiküldték a páromat, aztán már a monitornak is csak a hátulját nézhettem.

Az elsőnél beparáztatott minket amikor magzati szívuh-ra küldött pestre, ott meg csak lestek, hogy mi a bánatért küldtek amikor az év világon semmi nem indokolja

2022. ápr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Úristen utolsó ezt olvasni is szörnyű volt sajnálom. Valószínűleg kézzel tagitott Az fajhatott annyira.. Meg ez a kikötözes is mi?? 😳😳


Kérdésre a válasz : első terhességnél a terhesgondozáson nem volt semmi gond, de a szülésnél nem voltam megelégedve vele, így a másodiknál már nem Hozzá mentem

2022. ápr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!