Hova, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Ma voltam terhesség megállapításon magándokinál (6+1 gondolom az embrió és nem a terhesség kora ez), de sajnos figyelmetlen voltam, itt nincs várandósgondozás, szóval új orvost kell keresnem. Mikor kell mennem a védőnőhöz és mikor a háziorvoshoz? Melyikhez előbb? Vagy először keressek egy új dokit és hozzá menjek el? Vagy hozzá is mikor kell mennem? Aki tud segtsen legyen szíves :) ?

2022. ápr. 26. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

De, az a terhesség kora.

[link]

[link]

2022. ápr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben előbb a védőnőhöz jelentkeznék be, ő fogja kiállítani a kiskönyvedet, azzal tudsz majd már menni az új dokihoz.
2022. ápr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha már volt szívhangja és kaptál róla papírt, hogy élő terhességed van akkor azzal lehet menni a védőnőhöz. A védőnő kiállítja a kiskönyvet, amivel lehet menni a háziorvoshoz aki ad beutalókat a laborokra. Ha magánban viszed végig a laborokat, akkor nem muszáj rohanni a háziorvoshoz, bár nekem csinált EKG-t amire később többen is ránéztek.

A kiskönyvvel pedig szintén vissza ildomos menni azaz keresni várandósgondozást. 12. és 18. heti genetikai vizsgálat valószínűleg nem ugyan ott lesz mint a várandósgondozás, hanem valahol máshol.


Ha még nem volt szívhang, akkor várni pár napot majd felkeresni egy várandósgondozást és ha megvan a papír az élő terhességről akkor majd ugyan az a sorrend mint ami fent van.

2022. ápr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Volt már szívhang is. Akkor most a védőnőt fogom első körben felkeresni :)
2022. ápr. 26. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!