Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 26hetesen mekkora / volt a...

26hetesen mekkora / volt a babátok súlya?

Figyelt kérdés

Sziasztok

A 26+2napos vagyok kislányt várok

Tegnapi mérés szerint 770g volt a súlya,orvosom szerint jó de szerintem pedig kevés🤷‍♀️

Nektek mekkora volt a baba súlya 26ik hétben?


2022. máj. 21. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezert felesleges ez a BECSÜLGETÉS...


Nekem egyetlen egyszer becsültek súlyt a 2 terhességem alatt.

Szeptemberben, 39+1en jártam, mikor a doki csinált egy uh-t. 2200g-nak saccolta, majd fapofával hozzátette, valószínű beteg.

Egész nap ezen stresszeltem, az éjjel be is indult a szülés. Másnap reggel megszültem 3.3kg-al makk egészségesen a lányom.

2022. máj. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de sose értettem az ilyen "az orvos szerint igen, szerintem meg nem" jellegű kérdéseket...
2022. máj. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként meg a google is azt írja, hogy ez tökéletes súly.

Nyilatkozni nem tudok, mert pont 26 hetesen nem voltam orvosnál, hanem előtte.

2022. máj. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anno 3kg-ra tippelte doki 38 hetesen, majd pár nap múlva szűltem egy 2,5kg-os gyereket, aki makk egészséges volt :) Ezek csak becslések, ha a doki szerint jó, akkor biztos jó.
2022. máj. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!