Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26hetesen ez normális?

26hetesen ez normális?

Figyelt kérdés
26hetes vagyok nagyon lent érzem mocorogni a babát nem tudom ez mennyire normális de elég ilyesztő hogy annyira lent van már.. Holnap a védőnőt is megkérdezem erről de most már nem akarom zavarni.Ennyi idősen ki hol érezte?

2021. márc. 26. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Holnap se zavard a vedonot. Szombat lesz.

Orulj, hogy mozog. Az meg, hogy hol, mindegy. Gorcsod, verzesed nincs, akkor nincs gond.

2021. márc. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

*ijesztő


Ha nem görcsölsz, vérzel, akkor nem baj, hogy lentebb érzed.

Valószínűleg úgy fordult.

2021. márc. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Valószínűleg úgy fordult a babád. Ez teljesen normális. Amíg nincs vérzés,görcs addig nincs baj.
2021. márc. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tök normális, nekem is lent van, mert haránt szeret feküdni. 28 hetesen még nem jött a köldököm magasságáig. A végtagjai is úgy állnak, hogy csak a hasam alsó részét tudja rúgni/ütni. Semmi jelentősége, még bőven van helye és ideje áthelyezkedni.
2021. márc. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!