Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nem megyek túl későn az első...

Nem megyek túl későn az első terhesgondozásra?

Figyelt kérdés

4+3 hetes voltam amikor pozitívat teszteltem. Amint tudtam néztem magán orvost mert mióta költöztünk még nem választottam másik orvost és a nőgyógyász akihez eddig jártam 250 km-re van tőlem. Akit kiválasztottunk a férjemmel, az első szabad időpontja jövő hét végén van, amikor 7+6 terhes leszek az utolsó menzesznek megfelelően.

Gyakorlatilag “még csak” pozitív tesztem van, de egyelőre el sem merem hinni, hogy tényleg babónk lesz. (Bár a tünetek azért megmutatják :D )



2022. jún. 8. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Nem


Tökéletes az időpont

2022. jún. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Én 9 hetesen voltam második gyerekkel, még az is bőven jó.
2022. jún. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Én 7+3 hetesen voltam először.
2022. jún. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Semmi gond.

Én hat hetesen mentem először, akkor még nem sok mindent látott, pontosan két héttel későbbre hívott vissza, akkor már volt szívhang meg ami kellett, egyértelműen látszott a terhesség.

2022. jún. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Semmiképp nem lesz késő. Én 6+2 naposan voltam, de ráértem volna.
2022. jún. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Mind a 2gyerekemmel kb ekkor voltam először. Szerintem a legjobb időzítés 😊
2022. jún. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell hamarabb, megspórolsz egy teljesen felesleges alkalmat, amikor nem lát még a szikholyagon kívül semmit.
2022. jún. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is pont jó, én 5 hetesen mentem, első terhesség, barnáztam így megijedtem picit és inkább elmentem, de amúgy kicsit felesleges is korán menni
2022. jún. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. :)


Én első terhességnél 6+2, másodiknál 6+6 napon voltam megállapításon. Utána mindkétszer 9-10 héten voltam kontrollon (ezután voltam védőnőnél a kiskönyvért), majd a 12. heti nagy UH után volt az első terhesgondozás alkalom.

2022. jún. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is 7+6 hetesen voltam először :) Teljesen oké volt így, legalább már volt szívműködés. Az mondjuk igaz hogy az utolsó egy hétben már nagyon izgultam miatta, de összességében jó volt így.
2022. jún. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!