Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Miért van minden kismama...

Miért van minden kismama program munkaidőben?

Figyelt kérdés

Elnézést, ha kicsit túltolom, de eszméletlen szinten felbosszant, hogy minden kismama program, mint szülésfelkészítő, jóga, intimtorna, meg mindenféle direkt várandósoknak való program munkaidőben van.

Értem én hogy üljek le este otthon online, de annak teljesen más a hangulata, mint személyesen.


És itt jön a túltolós rész: komolyan senki sem dolgozik várandósan, vagy hogy a fenében van minden délelőtt? Értem én hogy van aki váltott műszakban így el tud menni, nade a többiek?


Elnézést, ha személyeskedem, de már a sokadik programba futok bele (már a szomszéd nagyvárost nézegetem), ami délelőtt van tartva, így számomra esélytelen eljárni.



2022. jún. 22. 10:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
80%
Mert 99 %-uk felesleges és csak unaloműzésnek jó otthon ülőknek.
2022. jún. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%

Teljesen egyetértek!


Egyre sem jutottam el.


Amikor a 2. Babával terhesen itthon voltam, akkor pedig azért nem, mert a nagyra nem rudott ki vigyàzni, hisz mindenki dolgozott.

Babysitterre meg emitt nem bíztam/ kerestem emiatt egyet.

2022. jún. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
80%
Mert a programot tartó embereknek is 8-16 a munkaideje?
2022. jún. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Oké.

Spinning, aerobik, rendes jóga van este, délután.

Kismama mozgásformák nincsenek.

Nyilván elmehetnék simára is és kímélem magam, de például kismama jógán vannak speciális tartások, ami úgy gondolom, igenis hasznos tud lenni.

2022. jún. 22. 10:38
 5/31 anonim ***** válasza:
87%
Hát szerintem az alapgondolat az, hogy az jár ilyenekre, aki már nem dolgozik és ráér ilyenekkel foglalkozni.
2022. jún. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
73%
ha hasznosnak tartod, akkor menj el 2-3x (ennyi csak belefér) amíg megtanulod, aztán csináld otthon.
2022. jún. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
27%
Mondjuk mert az átlag kismama úgy a 12. héttől otthon van tappenzen, ergo ráér.
2022. jún. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Nekem furcsa, hogy az a normális, hogy otthon kell maradni.

Biztos rosszul látom.


Gondolom mostanában nehezebben jönnek össze a babák, több a vetélés, emiatt sokkal óvatosabb mindenki ezt én értem (nekem is volt már vetélésem). És akinek olyan munkája ne is dolgozzon. De ezt az automata két csíktól otthon fekszem verziót nehezen értem meg (és elnézést kérek, ha ezzel sértek valakit).

Szerintem aki ennyire félti magát és a babát az nem fog tornázni sem járni.


De lehet totál tévúton vagyok.

2022. jún. 22. 10:50
 9/31 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudnak mindenkihez igazodni így úgy van kialakítva, ahogy a többségnek jó. A legtöbb edző csak kismama programból nem élne meg így más órát is tart és a várandósok jobban ráérnek napközben. Van, aki nem sajnos. De mindenkinek nem lehet megfelelni. Szerencsére van egy csomó online verzió is meg sokan adnak magán órát is.
2022. jún. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező, én otthon vagyok rugalmas home officeban. Nem a babát féltem a munkától, hanem magamat a bejárástól (több,mint fél óra vezetés egy köztudottan veszélyes szakaszon), a melegtől (már a boltban is ájuldozok) és a benti vegyszerektől (elég spéci munkahelyem van). Szerencsére megengedték így itthon vagyok és teljesen megértem, azokat is akik csak kènyelemből maradnak otthon ha tehetik. Sajnálom, hogy te nem teheted, de talán nem kéne leszólni azokat, akik mégis. Ez olyan, mint amikor a magán kórházban szülőket szólják le. Én is mennék szívesen, de nincs rá felesleges ennyi pénzem. Ettől nem fogom leszólni azokat, akiknek van, sőt tök jó, hogy legalább nekik lehet.


Sajnálom, hogy nem tudsz mozogni. Keress online órákat vagy magántanárt ha teheted, kutakodj még hátha akad valami... és legyél egy picit megértőbb másokkal meg a világgal. Senki se direkt ellened van és talál ki dolgokat..

2022. jún. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!