Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mennyi idő alatt lett meg...

Mennyi idő alatt lett meg nektek a PrenaTest Plusz eredménye?

Figyelt kérdés
Dokim 5 munkanapot mondott, a hölgy, aki a vért vette le pedig 8 munkanapot. Azt sem tudom, hogy ebbe beleszámolandó-e az a nap, amikor a vért vették. A pénzt még aznap utaltam is.

2022. júl. 31. 16:42
A kérdező szavazást indított:
Max. 3 munkanap
4-5 munkanap
6-7 munkanap
8 vagy annál több munkanap
10 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít bele az a nap amikor levették.
2022. aug. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Múlt pénteken voltam a vérvételen és jövő hét hétfőre van időpontom a dokimhoz, azt mondta, hogy addigra biztosan lesz eredmény. De ezek szerint ez nem olyan biztos akkor, mert csak 5 munkanap telik el addig.
2022. aug. 2. 17:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Mikor lett meg végül, kérdező?
2022. aug. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A 8. munkanap reggelén, így sajnos nem lett meg, mire mentem a dokimhoz. De legalább szerencsére mindenre negatív lett. :)
2022. aug. 26. 17:42
 5/5 anonim válasza:
Nekünk ikerterhesség van és az 5. munkanap küldték el e-mailben az eredményt.
2022. nov. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!