Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Istenhegyin a 12. Heti kombiná...

Istenhegyin a 12. Heti kombinált teszten kinek mi a tapasztalata? Alaposak? Mennyi idő kb?

Figyelt kérdés

Ebbe az 51.000ft-ba mi tartozik bele? Vajon adnak képeket és videot a babarol? Esetleg külön lehet vasarolni?

Lintner Balázs Dokrot Úrról vélemények?



2022. szept. 24. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kb 3 hete voltam ott, vérvételt csináltak aminek még aznap du megkaptam emailban az eredményét és telefonon is felhívtak, elmondták.


Az uh olyan 20-25 perc volt kb, mindent mondott, mutatott közben a dr. A végén kaptunk 6db papírképet, és a teljes vizsgálatot videón rögzítik, és kiküldték szintén még aznap emailban.


Én másik dokinál voltam, így róla nem tudok véleményt mondani

2022. szept. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Lintnér Balázs jópofa szimpi doki.


Alapos is.

Mi kardiológiai vizsgálaton és 18. Hetin voltunk nála.

Fontos, hogy nem kardiológus, végül voltunk máshol is, amit ő nem szűrt ki, azt a János kórházban igen.( kisebb az egyik oldali kamra)


De az alap 12. Heti vizsgálathoz a szaktudása teljesen megfelelő.

Mindent elmond, megmutat.

A 12.hetin máshoz kerültünk, a baba nemèt is meg tudták mondani ( kétséget kizáróan, mert beterpesztett a fiam, laikusként is megvolt)


Digitálisan lehet kérni a leleteket.

Kaptunk nyomtatottan is ( egyébként a Czeizelben ez sokkal rendezettebb, egész mappányi képet kaptunk..)



Vérvétel

És egy 15-20 perces vizsgálat van benne, ha valami indokolja, ( akár csak nem látszik rendesen, mert úgy fekszik) akkor picit hosszabb.


Amit néznek azt mindig elmondják..

2022. szept. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!