Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Tatabányai kismamik! Hol...

Tatabányai kismamik! Hol fogtok szülni?

Figyelt kérdés
Itt Tatabányán vagy Komáromban? Esetleg máshol, Győr, Budapest?

2022. szept. 24. 15:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Komáromban sajnos nem lehet szülni. Bocsi én sehol, de ismerőseim sorra jelentkeznek át Győrbe. Van aki pedig esküszik Tatabányára. Szerintem mindenhol ki kell fogni a jó dokit, szülésznőt.
2022. szept. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább Győrbe jelentkeztem át és ott szültem, maximálisan meg voltam elégedve. Barátnőm Tatabányán szült, ő is nagyon elégedett volt az ottani ellátással.
2022. szept. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én Tatabányán szültem, teljes mértékben meg voltam elégedve. Minden rendben volt.
2022. szept. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Komáromban nem lehet..

Nekem Tbánya is messze van, de Esztergomban kb nincs szülészet màr.


Bp-re pedig félek, hogy 3. Alkalommal már nem érünk oda.( 2. Alkalommal Esztergom is necces volt, ami 23 km.. már eskü az otthonszülést nézem🙈 pedig csak tervben a 3.)

2022. szept. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Én Tatabányához tartozom, de Budapesten szültem inkább. Nekem nagyon rossz tapasztalatom volt itt.
2022. szept. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a körzetesben lehet szülni?
2022. szept. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Igaz nem Tbányán lakok, de oda tartozom. Én inkább Székesfehérváron szültem.
2022. szept. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

én komáromi vagyok, Tatabányán szültem (pedig Győrben is van lakcímem, na én oda nem mennék semmi pénzért).

a szülőszobával + maga a szülészettel semmi gond nem volt, szülésznők, orvosok mind mind 👍👌. a csecsemős részleg és a bent töltött 4 nap na az a valami, ott jön a feketeleves 😂

2022. szept. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

6


Jelenleg a kőrzetesekben aokszor csak napok vannak amikor szülni lehet….

Az itteni kismamákat, akik Esztergomhoz tartoznak Székesfehervárra irányították a nyáron.


Nah ennél Bp. is közelebb van.


( előrehaladott szüléssel bárhol szülhetsz)

2022. szept. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9. ez konkrétan hol? tudsz valami forrást?


én vagyok a 8. és tavaly ősszel amikor szültem is terjedt ilyesmi a tbányai kórházról (konkrétan az, hogy senkit se fogadnak, hanem küldenek győrbe vagy szfvárra), de természetesen hülyeség volt.

2022. szept. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!