Ezt megtehetik?

Figyelt kérdés

Erős görccsel ébredtem tegnap reggel, és pikkpakk minden terhességi tünetem elmúlt.


Bementem az sztk-s rendelésre, hogy nem bírtam felkelni az ágyból, a halálomon voltam, nagyon görcsöltem, most is vannak enyhe görcseim, és vizsgáljanak meg.

Erre annyit vágott hozzám a szakorvos, hogy ennyi miatt nem fog megvizsgálni, nincs erre idejük (a váró üres volt), úgyhogy menjek haza, és jöjjek vissza a 12. hetin.


Este nem hagyott nyugodni, elmentem a sürgősségire, ott azt mondtam, hogy 1 órája kezdődtek az erős görcsök, és szivárog egy kis vér (rajtam kívül 2 ember volt), hát most teljesen le van terhelve a nőgyógyászati ambulancia, szülésre várnak, stb, nem fér bele az időbe.



Most ez tényleg komoly? Ezt megtehetik? Szerdán rendel a magánnőgyógyászom, miért kell várnom addig?


11+2 hkm


2022. szept. 27. 07:29
1 2 3 4 5
 41/41 A kérdező kommentje:

Utolsó, lelkileg nagyon rosszul.

Holnap akartak műteni, de én kértem haladékot keddig.

2022. szept. 29. 15:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!