Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Újpesti kismamák tudnátok...

Újpesti kismamák tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Szügségem lenne a Szigeti József utcai védőnő elérhetőségét. Az a helyzet hogy háziorvosom ki vett 2 hét szabit így nem tudom meg kérdezni tőle hogy kihez tartozom. Reménykedem benne itt tud valaki segíteni. Fogászaton már voltam és akorzrti fogorvosnak vagy rossz kedve volt vagy nem tudom de nagyon rám förmedt amiért nincs még kiskönyvem. SOS kéne a védőnő elérhetősége vagy neve. Megyek a 12 heti ultrahangra nemsokára és oda is kell gondolom a kiskönyv. Első terhesség nincs segítségem nem tudom hogy működik a védőnő és a terhes gondozás. Nőgyógyászom nem volt valami segítőkész a témával kapcsolatban.

#védőnő #elérhetőség #Újpest #Szigeti József utca
2022. nov. 22. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

2 perc volt, ott van a tetején szinte: kis kék betűvel van írva amire rá kell kattintani

[link]

2022. nov. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod :)
2022. nov. 22. 22:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


itt ki tudod keresni, hogy kihez tartozol..

Felhívod, és 1) vagy úgy jársz, mint én, hogy emailben küldenek egy adatlapot, amit kitöltesz, hogy ott már ne kelljen szórakozni vele, mert amire kapsz időpontot, addigra a védőnő megcsinálja neked

2) simán kapsz egy időpontot, és majd együtt ott kitöltötök minden szükséges papírt


(A 12. heti ultrahangot nekem a Honvédban csinálták, a kiskönyvemet nem kérték el, csak a beutalóm (az sztkba járok Győry doktorúrhoz) )

2022. nov. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat. Én is a honvédba megyek. Külön be kellett jelentkezni valahol vizsgálat előtt vagy elég volt oda menni ultrahangra? Azt mondták a Dózsa felőli oldalon menjek be. Neked hogy volt? Sokat segítenél a válaszodal.
2022. nov. 23. 10:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Időpontot kell kérni telefonon reggel 9-11(/12?) között.

Nekem pl. az első genetikaira 13+5-re adtak, úgy, hogy 8 hetesen telefonáltam oda.

Utána pedig ahogy belépsz az épületbe (Dózsa utca felől, igen) van kicsit beljebb jobb kézre egy pult a bejelentkezéshez, ott személyi, lakcím, és ahogy ezekkel meg vagy mehetsz fel az ultrahangra. (El fogják mondani, hogy merre is kell menned pontosan, de egyébként követed a vonalat, hosszan végig egy folyósón, aztán szintén jobbra lesznek liftek, ha nem akarsz lépcsőzni..)

Érdemes az időpontod előtt 20-30 perccel odaérni, mert múltkor csak 20 percet álltam sorba, hogy be tudjak jelentkezni…

Persze nem az időpontomra hívtak be, hanem még ott ültünk egy másik anyukával jó fél órát, úgy, hogy senki (páciens) nem volt bent, csak a dokik..

2022. nov. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jut eszembe..

Az első genetikain nem kellett sokat várnom, max 10 percet, és a pultnál sem voltak rengetegen, úgyhogy lutri.

A férjem nem engedték be egyik alkalommal sem, úgyhogy ha esetleg megy veled, arra számíts, hogy nem biztos, hogy bemehet, viszont a telefont ne tedd messzire, mert képet ugyan nem adnak, viszont a képernyőt lefotózhatod!

2022. nov. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod. :)
2022. nov. 23. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!