Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt újpesti kismamák?

Vannak itt újpesti kismamák?

Figyelt kérdés
Jó lenne ismerkedni. Én 22 hetes vagyok. :)
2011. dec. 31. 23:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia, én nem újpesti vagyok, de kismama és pont 22 hetes. :) Nem baj ha írok? :) Hogy vagy? Mikorra várod a babát? Fiú, lány?
2012. jan. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
sziasztok, én is újpesti vagyok, igaz, már 5 hetes a kislányom :)
2012. jan. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én 28+5 hetes vagyok és újpesti. Tudtok valamit arról, hogy az önkormányzatnál lehet igényelni egyszeri juttatást szülés után? Állítólag lehet, mert olvastam itt.
2012. jan. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok, első válaszoló vagyok, aki nem újpesti. Bocs hogy beszálltam. :) Nálunk van ilyen egyszeri támogatás az önkormányzatnál. Nem sok de több mint a semmi. Nővérem is kapott mikor megszült. Sőt húgom is kapott a fiainál amikor megszült, ő Budán lakik. Szerintem a legtöbb helyen van ilyen csak az összeg változik. Megkérdezhetem hogy hol fogtok szülni?
2012. jan. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves Első!

Dehogy baj! Örülök mindenkinek. :)

2012. jan. 1. 20:18
 6/11 A kérdező kommentje:

Május 5-én telik le a 40. hét. A 18. heti genetikai UH-t az Istenhegyiben csinálták, ott azt mondták, fiú. Hiszek nekik. :)

Egész jól vagyok, csak néha bekeményedik a pocakom. Nem tudom, a baba csinálja-e.


Hogy az önkormányzatban adnak-e támogatást, azt nem tudom.



Kedves Első, te hol laksz?

2012. jan. 1. 20:24
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia, első vagyok. Én Pest megyében lakom, de a 11.kerületbe járok magándokihoz, és az üllői úti klinikán fogok szülni. Nekem is kisfiút mondtak a 18.heti genetikai uh-n. :) Látod ez is közös. :)
2012. jan. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én a Péterfyben akarok szülni, valószínű császár lesz, nagyon rossz a szemem. Biztosat holnap mondanak a szemészeten.


Te/ti hogy vagy(tok) amúgy?

2012. jan. 1. 20:42
 9/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok! :) Én összességében nagyon jól vagyok. Néha feszít a hasam alja, de nem vészes. Lehet azért vagyok ilyen lelkes mert már nagyon vártuk ezt a picit. 3 év alatt jött össze. Volt több mint 3 éve egy vetélésem aminek műtét lett a vége. De most, minden oké. Remélem marad is így. Május 7re vagyok kiírva. Kíváncsi vagyok mikor akar kibújni majd. :) Nem félsz a császártól? Mikor mész terheléses cukor vizsgálatra?
2012. jan. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ma a szemészeten kiderült, hogy tényleg császár kellene, ha nem akarok semmiféle leválást. Igazából nem bánom, valahogy biztonságosabbnak tűnik a baba szempontjából, hogy sitty-sutty kikapják. Még nem tartok tőle, majd akkor, főleg az érzéstelenítéstől.

Ami a terheléses cukrot illeti, nekem alapból inzulinrezisztenciám van, tehát több, mint fél éve diétázom. Mostanság viszont mintha semmi étel nem lenne elég... Pontosan nem tudom, mikor lesz a következő cukorsokkos buli, gondolom nemsokára.


Mi is sokat vártunk a töpszlire, lombik lett a vége, de elsőre sikerült. :)

2012. jan. 2. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!