Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama aki az...

Szucs oliver kérdése:

Van itt olyan kismama aki az újpesti sztk-ban ( Görgey u) Jerger Andráshoz jár? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Őt találtam interneten, hogy kismamák dicsérik.

Holnap mennék hozzá.Rendelési időt is tudtok esetleg?


2011. jan. 17. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Többször is voltam nála nem terhesen. Mikor fiatalabb volt (én tinédzser akkor), akkor nagyon szimpatikus volt, figyelmes, segítőkész. Mostanában ha véletlenül hozzá keveredtem (kétszer sikerült nála csináltatnom a rákszűrést), unott pofával fogadott, fájt, ahogy vizsgált és ráadásul véreztem is tőle. Én többet nem megyek hozzá. Nővérem is hozzá keveredett be rákszűrésre, neki is ez volt a tapasztalata. Én is az újpesti SZTK-ba járok terhesgondozásra, de én a Halász dokit választottam.
2011. jan. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is oda járok, de Halász doktorhoz.

Nagyon kedves, odafigyel, mindent elmagyaráz, türelmes, ha időpontra mész sosem kell várni, én 100%ig elégedett vagyok vele.


Viszont akárkihez mész, érdemes időpontot kérni, mert elég sokan lehetnek!


Itt van a rendelés: [link]


Üdv

2011. jan. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:9

És Halász doktor mikor rendel?

2011. jan. 17. 15:44
 4/8 A kérdező kommentje:

közben választ kaptam a kérdésemre.

És milyen telefonszámon lehet időpontot kérni?

Van egy kartonozó, ami központi szám és ott?

Ami felül van ezen a lapon amit adtál??

2011. jan. 17. 15:46
 5/8 A kérdező kommentje:
és Halász doktor melyik kórházban végzi a szülészi részt??
2011. jan. 17. 15:49
 6/8 A kérdező kommentje:
ás látom hogy külön van a nőgyógyászat meg a nőgyógyászat Uh.Melyikre kell mennem ha a 32 heti vizsgálatra megyek???
2011. jan. 17. 16:01
 7/8 anonim válasza:
SZIASZTOK én is JERGER dokihoz járok vele szültem is és nagyon nagyon megvagyok elégedve maximálisan kedves és korrekt volt.
2011. jún. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én meg a Halász doktorral voltam elégedetlen. Unott, nemtörődöm és figyelmetlen, annak ellenére, hogy a magánrendelőjébe járok.

Most tanácstalan vagyok, mert nem tudom kit válasszak, az SZTK-ból.

2011. nov. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!