Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ez most akkor baj, vagy semmi...

Ez most akkor baj, vagy semmi baj nincs?

Figyelt kérdés
Ma voltam genetikai ultrahangon, ahol azt mondta az orvos, hogy orrcsont látható, végtagokkal is minden rendben, de nem érte el az nt a 3mm-ert, én úgy tudom ez nem baj, azt mondta az nt az kisebb, mint 3mm, és vissza rendelt 2 hét múlva uh-ra, vagy nipt tesztre, most ez akkor baj, vagy sem, hogy kisebb, mint 3mm az nt? Azt tudom, hogyha magasabb, akkor már genetikai betegségről van szó, Down-szindrómáról, de azt nem tudtam, hogyha kisebb a 3mm-nél is baj lehet..

2023. febr. 16. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát pont az a normális, ha 3 mm alatti. Hogy minek hívott vissza, azt meg ott kellett volna megkérdezni tőle.
2023. febr. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, hogy közelít a 3 mm-hez (pl. 2,8 mm), és elővigyázatosságból rendelt vissza, hogy jobban figyelhessék hogyan alakul
2023. febr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát az van bele írva, hogy nt kisebb, mint 3mm/norm érték
2023. febr. 16. 16:38
 4/4 anonim ***** válasza:
62%

Magánorvos?

2x mész 2x fizetsz 😏

Ha a magán rendelője veszi le a vért a nipt teszthez akkor azon is van jócskán haszna.

2023. febr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!