Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 napnyi állandó hányinger...

7 napnyi állandó hányinger után ma nincs semmi gyomor panaszom, ez normális?

Figyelt kérdés

7 hetes vagyok, a cicim ma jobban feszül mint tegnap, 7 napot végig hánytam. Ma semmi hányinger. Ez normális? Félek, nehogy azt jelezze hogy baj van.


Terhes tünetek jönnek mennek?



2023. febr. 10. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha baj lenne se múlna el csettintésre a rosszullét, ugyanis a hcg nem ürúl ki 1 nap alatt.

Minden tünet jön és megy és akár újra is jöhet többször is.

Én 6-12. hétig végig hánytam örültem hogy vége majd 14 hetesen újra és maradt a huszon valahányadik hétig össze vissza. Volt hogy 2-3 nap nyugi után 2-3nap hányos jött.

2023. febr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, nyugi. Élvezd ki hogy végre jól vagy! :)
2023. febr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ezek a tünetek tényleg jönnek-mennek. Nekem mindkétszer a 8. héten mintha elvágták volna, aztán valamikor a 10. környékén még picit visszatértek…
2023. febr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2023. febr. 10. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!