Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mennyire fog leszúrni a...

Mennyire fog leszúrni a védőnő, ha kimaradt az első trimeszteri vérvétel?

Figyelt kérdés

3 hétig beteg voltam, a háziorvost is egy hét volt mire sikerült elérni. Most vagyok 13+4 hetes kismama. Ma lett volna az utolsó lehetőségem vérvételre menni, ami csak csütörtökönként 7-8-ig van, de 7.50-kor még 20 kismama állt előttem, nekem pedig indulnom kellett, mert a férjem addig tudott vigyázni a nagyobb gyerekre.

Tudom, tudom, kifogásnak hangzik, de baromira idegesít, hogy mennyit kell küzdeni, hogy el lehessen intézni valamit az egészségügyben. Félek, mit fog szólni a védőnő, hogy nem mentem el.


2023. márc. 9. 13:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
88%
Csak úgy szólok, hogy már most sem vagy az első trimeszterben. Nem fontos, hogy akkor meglegyen, de az viszont fontos, hogy meglegyen.
2023. márc. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy a 13. hét végéig tart az első trimeszter.
2023. márc. 9. 13:58
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen az első trimeszter a 13.hèt vègèig tart ahogy a kèrdező mondja.
2023. márc. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
65%

Jovo heten majd elmesz, vagy szerinted mert ma ejfelig vagy az elso trimeszterben, holnap reggel mar teljesen mast fog mutatni a verkeped ?

Bocsi, csak nehezen fogom fel, hogy egyesek hogy gondolkodnak ?

2023. márc. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
64%
Es akkor szerinted egy hét múlva , mert pár nappal túl leszel az első trimeszteren, már más lesz az eredmény? Komolyan, nem értem az ilyen embereket? Hogy oldják meg az életüket, ha egy ilyen semmiségen fennakadnak?!
2023. márc. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
53%
Csak az uh-nal fontos, hogy 11.-12. hétben legyél, mert utána már nem látszik valamilyen down kórra utaló jel. A labor igazából mindegy mikor van. Nem lesz más az eredmény 1 hét múlva.
2023. márc. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
81%

16


11-13+5-ig csinálják meg a 12. Heti genetikait..

De a vérvizsgalatok, amniocentézis bármikor kèdőbb is elvégezhető.


Sokan csak a 12. Hét után veszik észre a terhességet.



A vérvétel legyen meg, nem vagy nagyon elcsúszva.

2023. márc. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
90%
17. Én is pont ezt írtam. Vagy szerinted nem? Uh-nal fontos mikor megy, labornal nem, gondolom emiatt gondolkozik ezen, hogy az uh-ra pontosan kellett menni.
2023. márc. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy a 14. héten már nem fogadják el megcsinált terhesgondozási vizsgálatként, úgy veszik hogy 2x mentem vérvételre a második trimeszterben, és emiatt fog problémázni a védőnő.
2023. márc. 9. 16:33
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, dehogy.


Amúgy meg problémàzzon rajta, ez van, egyik füleddn be, másikon ki.

2023. márc. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!