Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A Humulin R inzulin atjut a...

A Humulin R inzulin atjut a méhlepényen? Hatással van a babára?

Figyelt kérdés

#inzulin #Humulin
2023. ápr. 30. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Nem.

Se az az inzulin nem jut át amit mi termelünk, se az injekció. "Csak" a cukor, épp ezért fontos kordában tartanunk.

2023. ápr. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Nincs. Ellenben a magas cukor igen, és ki is nyírja a magzat hasnyálmirigyét jó korán.
2023. ápr. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezért javasolnak a terheseknek humán analóg inzulint, hogy biztosan ne legyen a babának baja tőle.
2023. ápr. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, csak épp a héten kellett emelni az adagon és pár napig magas cukrot mertem. Az mennyire baj? Akkor válaszolt a doki az emailre, hogy emeljék 1-1-1 egységet. Viszont egy másik kismama meg azt mondta, hogy az inzulintól hízik a baba és lesz majd 4 kg
2023. ápr. 30. 20:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Butaság, a magas cukortól hízik a baba. Nem attól, hogy most 1-1 alkalommal magasabb volt, hanem attól, ha nincs megfelelően kontrollálva a cukorbetegség.
2023. ápr. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem jut át. Nem az inzulintól hízik, hanem a kezeletlen cukorbetegségtől lehet nagyobb a baba - meg még sok más baja is lehet.

Én első babámmal voltam inzulinos, másodikkal tablettás a diéta mellett. Mindkettő egészséges lett.

2023. máj. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyilván Margo84 "azinternetrő'" jobban tudja. Mindenképpen rá hallgass és ne az orvosodra... :\
2023. máj. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!