Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Zalaegerszegi cukorbeteg...

Zalaegerszegi cukorbeteg kismamik az inzulinbeállítást meg lehet oldani ambulánsan vagy be kell feküdni a kórházba? Ha igen, kb. mennyi időre és melyik osztályra?

Figyelt kérdés

2015. márc. 17. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsére nem volt szükségem inzulinra, de ismerős kismamának igen, neki be kellett feküdnie, arra már nem emlékszem, hogy melyik osztályra, de azt tudom, hogy a 36. hét után is befektették, azt mondták, hogy inzulinos kismamáknak az utolsó hónapra már be kell feküdniük a terhesosztályra.

Biztos szükség van inzulinra? Rosszak lettek az értékeid? Csakmert nekem a nőgyógyászom mondta, hogy nem mmindegy, hogy melyik dokihoz kerülök diabétesz gondozásra, mert van, aki nagyon hamar nyúl, sokszor indokolatlanul is az inzulinhoz.

2015. márc. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
31 hetes vagyok, eddig diétáztam,de sajnos a diéta betartása és a mozgás ellenére is felmegy a cukrom 8,5 körülire hetente 3-4-szer étkezés után egy órával, de azért többnyire tudom tartani a 7 alatti szintet. Csütörtökön megyek Bagosi doktorhoz, ő fog majd dönteni, hogy mi legyen ezekkel az értékekkel. Csak tájékozódni akarok, hogy mire számítsak.
2015. márc. 17. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!