Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Terhesgondozásra járhatok...

Terhesgondozásra járhatok magán orvoshoz,kötelező vizsgálatokra pedig abba a kórházba ahol szülni fogok?

Figyelt kérdés
Sziasztok nagyon fontos lenne válaszokat előre is köszönöm:)

2023. máj. 16. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Járhatsz. De mit értesz terhesgondozás, és mit kötelező vizsgálat alatt?
2023. máj. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom terhesgondozáson a magán orvos át nézi a papirjaidat, tanácsokat ad.. a kötelező vizsgalat pl a 12.hetes ultrahang..bocsi ha nem jól írtam első baba
2023. máj. 16. 21:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát a terhesgondozás maga az egész folyamat. Azt, hogy ezt hol csináltatod, a te dolgod.
2023. máj. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Na akkor... járhatsz magánba terhesgondozásra.

A "kötelező vizsgálatok" is mehetnek magán intézményben, azt kell megnézni, hogy hol van akkreditált vizsgálati hely akinek az eredményeit elfogadják.

Egyik kolléganőm pl. Azért járt X orvoshoz magánba, mert az ő egészségközpontjuk által végzet UH elfogadott.

2023. máj. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elméletileg igen. Gyakorlatban lehet csúnyán néznek majd, de azt le lehet tojni.

Amúgy ha már magán is szóba jöhet, én pont a genetikai uhkat csinálnám inkább ott, az a lényeg úgyis, a pisid laboreredményét az sztk meg a magánorvos is meg tudja mondani, hogy van e benne baktérium vagy sem.

Nekem am se a magán se az sztk orvos nem volt nagy segítség (mindkettő volt), a védőnő adta a legtöbb értelmes tanácsot. Tudom, hogy nem mindenhol értelmesek, de nálunk ő volt a leghasznosabb.

2023. máj. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nincsenek kötelező vizsgálatok várandósan. Amikor számìt, hogy mennyit vàrsz, akkor jobb a magàn. Mikor a helyi kórhàzba mèsz, akkor van lehetősèged feltérképezni a helyi viszonyokat.
2023. máj. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én mindkettőbe járok terhesgondozásra.
2023. máj. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 3 helyre jártam.

Saját városban magánhoz, a kórházba amihez tartozom és a magánkórházba a legvégén ajol szültem.

Mindegy hova jársz, a lényeg hogy a nagyobb kötelező vizsgálatokat ott csináltasd ahol van megfelelő berendezés.

2023. máj. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!