Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Dr. Csordás Krisztináról mi a...

Dr. Csordás Krisztináról mi a véleményetek? Illetve a szombathelyi vérellátóba is érdemes terhesgondozásra menni? Milyenek az orvosok?

Figyelt kérdés

Terhesgondozásra keresek egyenlőre még csak dokit. Milyen stílusa van a doktor nőnek? Rendes?


Gondolkodtam sztk alapon is hisz úgy is ugyanazt csinálják. Szerintetek ?



#SZTK #terhesgondozás #Dr csordás krisztina
2023. ápr. 4. 17:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi. Szombathely sztk. Nem írtam oda
2023. ápr. 4. 17:23
 2/8 anonim ***** válasza:

SZTK alapon nem lehet orvost választani, és elég nagy különbség van állami és magán ellátás között.


Államiban volt hogy úgy "vizsgáltak meg" hogy le se kellett vetkőznöm, kötelező genetikai UH-n a monitort se fordította felém, azzal a felkiáltással hogy ez nem babamozi, plusz jól el is mérte a gyereket.

2023. ápr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nehéz választani aki jó fej
2023. ápr. 4. 20:27
 4/8 anonim ***** válasza:

Német Levente?

én Hozzá járok és nagyon rendes

2023. ápr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nincs hozzá időpont
2023. ápr. 9. 23:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Farkas Péter? keddenként de. lehet menni hozzá időpont nélkül
2023. ápr. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen őt megpróbálom kedden megyek is hozzá remélem jó fej. Egyébként ő ad mindig uh fotót vagy vagy csak a néha? Ha most megyek első alkalommal adni fog?
2023. ápr. 10. 06:58
 8/8 anonim ***** válasza:

azt sajnos nem tudom

korábban nőgyógyászati szűrésekre jártam hozzá, terhesgondozásra nem


viszont nagyon rendes volt


max kérd meg, h had fotózd le a monitorját🙂

2023. ápr. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!