Mikor menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Június 5.-én volt az utolsó menstruációm első napja. Viszont nagyon rendszertelen a ciklusom.

3 napja tesztelek pozitívat. Viszont a doki csak augusztus 7.-én tud fogadni. Nem késő ? Keressek másik orvost? Vagy még bőven időbe vagyok?

Köszönöm a válaszokat



2023. júl. 11. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az is bőven elég
2023. júl. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha addig sem jön meg a menstruáció,és marad a pozitív teszt akkor bőven jó,nagyon korán amúgysem érdemes menni.

Akkor már kb.8hetesen lesz szívhang is.

De ha megnyugtat menj előbb,azt látni hogy méhen belül van.

2023. júl. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 7+3 idősen voltam először, akkor már szívhang volt. Semmi értelme 6-7. hét előtt menni, az úgy bőven tökéletes lesz neked is, 8. hét körül.
2023. júl. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pont ugyanebben a helyzetben vagyok, június 3 volt az utolsó menzeszem első napja, augusztus elsejére kaptam időpontot. Az asszisztens azt mondta, ha gond van (vérzés, erősebb fájdalom) akkor szóljak és előrébb vesz, de szerinte így a legjobb, mert így már lesz szívhang is, ha minden rendben. Bízom bennük, évek óta ehhez a nőgyógyászhoz járok, ők nyilván tudják. :)

Várhatunk együtt, majd írd meg, mi a helyzet veled!

2023. júl. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek.

Kicsit megnyugodtam.

Utolsónak üzenem, hogy persze fogok írni én is várom veletek mi a helyzet:⁠-⁠)

2023. júl. 11. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!