Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mikor menjek orvoshoz? 6. /7....

Annta kérdése:

Mikor menjek orvoshoz? 6. /7. /8. hét? A többi lent.

Figyelt kérdés
Elsősorban a 8. hetet néztem ki magamnak, hogy a nőgyógyász akkor lássa először és igazolja a terhességet,mert akkor már tuti jól látható a magzat és van szívhang is. Azonban nekem pajzsmirigy alulműködésem van, ami persze be van állítva, de a babó miatt esetleg kellhet több Letrox. Viszont, ha a 6. héten elmegyek és nincs szívhang, akkor mehetek pluszba a 8.-on is. De sok hüvelyi uh-t sem szeretnék (itt 12.hétig ez van), mert féltem a picit. Ez az én dilemmám. Segítsetek, kérlek! (Rosszindulatú kommentelők kíméljenek!)

2018. máj. 11. 06:36
 1/5 anonim ***** válasza:
7. Het teljesen jo. Nem kell a 8.ig varni
2018. máj. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a pajzsmirigy milyen plusz intézkedést igényelhet esetleg, emiatt lehet, hogy elmennék előbb.

Én is nemrég tudtam meg, hogy terhes vagyok, én kerek 8 hetesen megyek (elsősorban azért, mert tudom, hogy kb. 1 héttel kisebb a baba, így korábban lehet, hogy nem lenne még szívműködés). De nekem nincs semmi problémám, ami miatt esetleg kellene előbb.

2018. máj. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a ciklusod nagyjabol allando es 28 nap kb, akkor mar betoltott 7 hetnel mehetsz, lennie kell addigra mar szivmukodesnek.

Endokrinologushoz menj inkabb a pajzsmirigy miatt, aki beallitotta a gyogyszeredet, vagy hivd fel telefonon, hogy terhes lettel, mikor kell vervetel, hogy ellenorizzek jo-e a gyogyszerszint terhesseg alatt is.

2018. máj. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az endokrinológusnál már a pozitív teszt napján megjelentem, de a betegfelvételen azt mondták, előbb igazolja a nőgyógyász. Kérdeztem, oda hányadik héten érdemes mennem, de arra nemigen tudott válaszolni.
2018. máj. 11. 07:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel a pm alulműködés vetélést okozhat, minél előbb kéne hogy lásson az orvos.

Azt nem értem, hogy miért félted a magzatot az ultrahangtól, semmi alapja, nem ártalmas.


Nekem trombofília miatt volt fontos, hogy minél előbb menjek és 6+4-en volt is pulzálás 32 napos ciklussal.

2018. máj. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!