Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Győr-Moson-Sopron kombinált...

Győr-Moson-Sopron kombinált szűrés? Ti hol voltatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Győrben csak a Kyncs intézet létezik? Van valakinek friss tapasztalata, még mindig durva a szonográfus hölgy?


60 km-re lakunk Győrtől, így jó lenne, ha nem kéne Budapestig utazni. Veszélyeztetett terhes vagyok, feküdnöm kell, Győrig, esetleg Sopronig még elmegyünk, de hosszabb utat nem vállalnék be.



2023. júl. 14. 00:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Székesfehérváron is van Czeizel, ha esetleg közelebb van. Győrben ugyaz a nő van, szerinted 50+ évesen fog változni a stílusa?! Mi Pestre mentünk az Istenhegyibe, tartották az időpontot, mindennel együtt 50 percet voltunk ott.

Autóban is végig ülsz, nem egy megerőltető dolog,persze te tudod mit szabad, mit nem.

Ha jól tudom Sopronban is van, mintha olvastam volna róla Győrben szültem csoportban.

2023. júl. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Igazából a stílusán túl tudom tenni magam, csak félek, hogy megütögeti a hasam, ahogy többen írták és ez lehet most nem célravezető.


Mindenképp szétnézek, végülis Székesfehérvár is vállalható.

2023. júl. 14. 09:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Sopronban Bikkes doktornál voltam, ő nagyon profi, de nehéz időpontot kapni.
2023. júl. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, 3-as!

Végül mégis Budapest lesz nagy valószínűséggel, ott legalább mindent megcsinálnak aznap, Győrben és Sopronban ez két körös.

2023. júl. 14. 10:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Győri vagyok, mi is Pesten csináltattuk az Istenhegyiben, pont a Kyncset ért negatív vélemények miatt. Később egyébként pozitív dolgokat is hallottam a Kyncsről, ismerősöknek jó tapasztalatai vannak.
2023. júl. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, 5-ös!

Beszéltem velük, nem tudják megoldani, hogy egy napon legyen a vérvétel és az ultrahang is, én pedig nem szeretnék kétszer útnak indulni, így valószìnűleg marad a Czeizel Intézet, ott volt csak szabad időpont. Jóval hosszabb az út, de legalább helyben megvan minden és még egy biológus is elmagyarázza az eredményt. Ráadásul lehet kiegészítésként toxémia szűrést kérni, ilyen nincs Győrben.

2023. júl. 14. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!