Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti voltatok kombinált teszten?...

Ti voltatok kombinált teszten? Felelőtlen vagyok, ha nem megyek?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, 12 hetes uh-n minden rendben. Orrcsont látszik, nt 1,2 mm.
2012. jún. 1. 13:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

èn külflödön élek itt a 16 hetes vérvételt csak akkor ajánlják ha nagyon rossz a 12 hetes genetikai.


vagy is nem nem vagy felelötlen, ha nem kötelezö akkor felesleges elmenned rá.

2012. jún. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Voltam kombinálton és integrálton is, megbántam azt a sok pénzt kiadni. Viszont ha valamit kimutatott volna, lehet hogy másképp gondolnám, nem tudom.
2012. jún. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!Én 22 vagyok és én sem voltam.Mi a biztosíték arra,hogy az a teszt nem téved?Amúgy fiatal vagyok én is és apuka is szóval úgy gondoltuk nem kérjük.Eddig minden rendben.:)

17hkm

2012. jún. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
voltam, érdemes elmenni rá annak tudatában, hogy az afp (ezt később nézik majd) sokszor tévesen ad pozitív eredményt, illetve, hogy van lehetőség (legalábbis egy éve még volt) ingyenesen megcsináltatni. ha ugyanezek a feltételek lesznek amikor a kistesót várjuk, akkor sem hagyom ki
2012. jún. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Miért lennél felelőtlen? Én 31 évesen és 33 évesen szültem, egyszer sem voltam csak a kötelező uh-kon.
2012. jún. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem voltam, nem is jutott eszünkbe egyáltalán. Pedig ingyenes lett volna. Elég volt a 16 hetes négyes teszt.
2012. jún. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Dehogyis vagy, egyébként is azt is a 12.héten csinálják. Én voltam, de úgy voltam vele, bármi is történik, akarjuk a Babát.

Szíved joga kihagyni egy ilyen vizsgálatot.

Az a felelőtlen, aki a babát veszélyezteti. Ezzel pedig nem tetted ki semmilyen kockázatnak.

Nyugodt és boldog babavárást!

2012. jún. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

én integrált tesztet csináltattam, 30 ezer volt, én meg 32 éves

engem megnyugtatott, pedig nekem is teljesen jó lett a 12. heti uh

ha neadjaisten beteg lenne a baba, akkor is vállalnád? ha igen, akkor nem kell elmenni semmilyen vizsgálatra, de ha nem, akkor érdemes rajta elgondolkodni szerintem

2012. jún. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8. vagyok

azt megkérdezhetem, hogy miért nem szeretnél elmenni? anyagi oka van, vagy egyéb?

2012. jún. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem anyagi oka van. Az orvos nem látta szükségesnek, én pedig mivel igazából csak valószínűséget ad meg, nem tartom túl megbízhatónak. Egyébként ha esetleg beteg lenne, akkor sem vetetném el, akkor is a mi gyerekünk lenne.
2012. jún. 1. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!