Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Melyik kórházba menjek terhess...

Melyik kórházba menjek terhesség megállapításra a 7. kerület környékén? SZTK

Figyelt kérdés
A péterfyről csak negatív véleményeket olvastam. Állami helyre szeretnék menni, de a neten folyamatosan magánrendeléseket dobál fel.
2023. júl. 31. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A területileg illetékes sztk-ba kell menni.
2023. júl. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább oda ahova tartozol, ezt neked kell kideríteni
2023. júl. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudjátok, hogy hol találom meg a neten? 7. Kerületben lakom.
2023. júl. 31. 11:57
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Péterfy

2023. júl. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. júl. 31. 12:31
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
De nyugi, az hogy negatívat olvastál róla, az nem jelenti azt, hogy neked is negatív lesz. Én pl benne voltam ilyen facebookos csoportba, ahol azok a kismamák voltak, akik egy adott megyei kórházhoz tartoztak. Egy csomo negatív véleményt olvastam (szemetek a szülésznők, a csecsemősök bla bla blaaa) aztán nekem meg tök pozitív volt minden, én örömmel gondolok vissza az ott tartózkodásra. Tényleg nem tudnék felhozni egyetlen egy negatívumot sem, pedig nem VIP szobában voltam.
2023. júl. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt még kihagytam, hogy fogadott orvosom sem volt, én is az sztk-ba jártam és ügyeletes orvosnál ill. szülésznővel szültem.
2023. júl. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a támogatást!

Átgondoltam már én is, számítok rá, hogy lehet, h nem lesznek kedvesek, de alapvetően úgy megyek oda, hogy normális lesz mindenki. Ha meg nem, akkor nem fogok rajta felzaklatni magam.

Csak vennék már fel a telefont...

2023. júl. 31. 13:38
 9/10 anonim ***** válasza:
A Péterfyben a szakrendelést nem annyira ismerem, mert csak a terhesség végén jártam oda ctg-re. Én VI. kerületiként a Csengerybe jártam. Kellett ott is várakozni, de legalább tudtam online időpontot foglalni mindig ugyanahhoz a dokihoz. A Péterfy szülészetről viszont csak jót tudok mondani, ha már a nőgyógyászatot nem annyira ismerem. Ugyanazok a dokik vannak gondolom, mert akkor is az osztályos orvosok/rezidensek ültek ott.
2023. júl. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Na ma megjártam a kórházat és nagyon pozitív élmény volt!

Ha valaki olvassa, akiben hasonló kétségek vannak, annak talán segít ez az infó :)

Egy dokinőnél voltam, végig nagyon kedves volt, mindent elmagyarázott. A többi személyzet is kifejezetten vígkedélyű volt, a várandósgondozásra érkező kismamákat mosolyogva üdvözölték, picit el is beszélgettek velük még a folyosón.

A vizsgálat után EKG-ra elküldtek, amit rögtön meg is csináltak, ott is gratulált, aki a vizsgálatot végezte és jó egészséget kívánt.


Szóval tökre örülök, hogy ilyen szuper körzetben vagyok, azt hiszem, ez jól sült el.

2023. aug. 24. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!