Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Progesteron exeltis 100mg...

Progesteron exeltis 100mg helyett véletlen nagyobb dózist kaptam. Baj ha nagyobb dózist szedek be?

Figyelt kérdés
Az első nőgyógyász akinél voltam 100mg progesteron exeltist irt fel, ami pont ma fogyott el. Ma mentem volna hozzá vissza, de lemondta az időpontot betegség miatt. Ezért gyorsan be mentem a kórházba, mert amúgy is esedékes terhességi vizsgálat volt meg kellett a progesteron is. Mondtam a dokinak mi volt felírva mondta, hogy látja is. A kórház után az első patikába ki váltottuk, haza értem és akkor láttam hogy az itthoninak más a csomagja, mert ami itthon volt az 100mg, amit meg most kaptam az 200mg. Viszont ma este már be kell vennem illetve holnap reggel is be kéne. Legalábbis eddig úgy szedtem a 100mg-ost 2X1et. A dokit már nem tudom na hívni. A gyógyszertárt felhívtam hátha tudják cserélni de azt mondták, hogy mivel kártyás vásárlás volt, így nem. Holnap nyilván megpróbálok még intézkedni, de mivel ma már nem tudok…. Szerintetek nem baj a nagyobb dózis ?
2023. aug. 1. 20:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem, végülis eddig is ugyanennyit szedtél. 2x1=200, most ne szedd reggel meg este, csak vagy reggel vagy este és ugyanott vagy, hogy 200mg.
2023. aug. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!