Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Olyan kismamát keresek aki az...

Olyan kismamát keresek aki az Istenhegyibe járt végig várandósgondozásra? Érdemes elofizetni ezekre a várandósgondozási csomagokra?

Figyelt kérdés
Trimeszterenként 150-190 E Ft. Érdemes rá elofizetni? Elvileg minden vizsgálat benne van ami szükséges.

2023. szept. 21. 15:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én nem az istenhegyibe jártam, de attól függ, hogy neked mennyit ér.


Vérvételeket államiban egy csomót megcsinálnak ingyen, csak egy-egy tételt kell pluszba kifizetni, ahol én voltam, ott 15 perc várakozás volt max.


EKG-t háziorvos tud csinálni, de lehet csináltak neked az éves munkahelyi vizsgálaton is.


Gondolom, ha több százezret kiadnál terhesgondozásra, akkor nifty-t fogsz csináltatni, akkor kombinált teszt nem kell.


Ahogy néztem a többi csak az UH-k. Arra magánban havi 1x hívnak vissza ~ 90.000 forint/trimeszter + a hüvelyi szűrések ~ 10.000 ami szerintem ténylegesen költség. Vérnyomást tudsz mérni, ha van vérnyomásmérőd és a patikában tudsz ilyen vizelet csíkot venni, de ezt államiban is megcsinálják, sőt szerintem az UH árában is benne kéne legyen.

2023. szept. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!