Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Klion-d 100 hüvelytabletta...

Klion-d 100 hüvelytabletta tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 8 hetes várandós vagyok és sajnos elkaptam egy gombás fertőzést. A Canesten semmit nem segített, így az orvosom felírt egy ilyen hüvelytablettát. Azt mondta 2 naponta tegyek fel este egyet háromszor, aztán ha nem múlik el szóljak. Tegnap este használtam először, problémamentesen felhelyeztem, nem csípett, semmit nem éreztem, elaludtam. Reggel viszont olyan voltam mint aki konkrétan bepisilt, olyan folyásom lett. Olyan, mint mikor a tabletta elázik és az távozik. Ez így normális? Most is mintha olyan jönne. Ez így rendben van? Egyébként nem tudom ez lehetséges e egy tablettától, de úgy érzem már mintha jobb is lenne, nem viszketek annyira. Előtte persze égő érzés, nagyon durva viszketés, túrós folyás. Következőnek már csak holnap este kell feltennem. Aki már használta ezt, ez így rendben van? Köszönöm előre is a válaszokat!

2023. okt. 1. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ezt a fajtát használtam, de igen, normális. Annak a betegtájékoztatójában benne is volt, hogy betéttel érdemes aludni, mert nyomot hagy. Ráadásul az narancssárga bogyó volt, ki se jött volna a bugyiból.


Attól, hogy enyhül a tünet, még vidd végig a kúrát, mert különben erősebben tér vissza.

2023. okt. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem 32 hetesen kellett használnom. De úgy, hogy 7napig folyamat.

Segitett, az tény, elmúlt a panaszom. De az a 7 nap kegyetlen volt, pont ez a folyás miatt.

Az első éjszaka után én sem tudtam, hogy erre számítsak. Egész reggel folyt belőlem. Minél többedik nap használtam, annál durvább volt. A végére egész nap folyt belőlem. Bleeee.


De használt, sikeresen elmúlt a fertőzés utána.

2023. okt. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!