12 hetes Uh Vacon?

Figyelt kérdés
31.-en megyek 12 hetes ultrahangra Vacra. Mire szamithatok? Ha jol neztem Pap doktorurhoz megyek, 10:10re van idopontom.

2023. okt. 21. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Egy 15-20 perces vizsgálattal megnézik a babát.
2023. okt. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
15-20 perc max magánban. Vácon 2 perc az egész. Pap dokinak van egy érdekes stílusa, keszítsd magad lelkileg, hogy nem leszel pátyolgatva, a fejed felett elhadarja az adatokat az asszisztensnek és ennyi. Ha van kerdésed arra válaszolnak.
2023. okt. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Adnak rola kepet esetleg?
2023. okt. 21. 19:51
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Erről már több legendát hallottam. Van aki kapott, van akit lehurrogtak és van akinek megengedték, hogy lefotózza a képernyőt. Egyébkén a képernyőt sem lehet látni, maguktól nem mutatják meg. Én nem is kértem, mert csak túl akartam rajta lenni. Magánban, meg 3d uhn nézegettem. Még szívhangot sem nagyon mutattak max 1-2x a két terhességem alatt.
2023. okt. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%

Én most voltam 12 hetes uh-n Vácon. Körülbelül 5-10 perces volt a vizsgálat, végig mutatta a doki a babát, leleteimet is átnézte. Papp dokit nem ismerem, én Gyurkovics doktornál voltam.


Képet nem adnak, de a monitort lehet fotózni.

2023. okt. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%

Gyurkovics doktor nagyon kedves. Volt hozzá szerencsém párszor.


Amúgy a szülészet és a gyermekágyas osztály szuper. A szülésznők és a nővérek nagyon kedvesek (egy nővér volt aki kicsit pokróc volt). Mindkét szülésem nagyon jó élmény volt. Vannak fiatal lelkes orvosok akik csak a kórházban ügyelnek. Én Oláh Rebeka doktornőnél szültem a második babám és nagyon cuki volt. Az sztk-s rendelés egy más világ.

2, 4 voltam

2023. okt. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!