Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nem tudom mit csináljak...

Nem tudom mit csináljak Kalocsán kell beutalot kérni ha 12hetes vagyok és senki nem mond semmit mit hogyan kell csinálni. Hova kell mennem és mikor? Valaki tudd segíteni? És hogy a védőnő be írta a baba könyvbe hogy 12hetesen uhra kell mennem.

Figyelt kérdés
Az elég ha felmutatom az uh n. Vagy be kell menem a házi orvoshoz kérni? Vagy honnan kell kérni nem igazán tudom sajnos?

#12 hetes #Utrahang
2019. jan. 28. 09:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A kiskönyedben van egy olyan oldal, hogy Beutaló térítésmentes, kötelező vizsgálatokra. Ott le van írva hogy milyen vizsgálatokra kell menned és ha a háziorvos kitöltötte amit ugyebár ki kell neki akkor nem kell beutalót kérned csak ezt az oldalt felmutatnod.
2019. jan. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!