Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A hideg-melegfront milyen...

A hideg-melegfront milyen hatással van rátok akik a terhesség vége felé jártok? Nekem több a jósló fàjás,ami megijeszt mert még csak a 35 hétnél tartunk

Figyelt kérdés
jan. 15. 00:59
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Szurkál? Az még nem jósló fájás.

Pihenjél sokat. Jövő héten meleg front is lesz kb csütörtöktől. Én már durrantam szét, mentem is aludni.

Ne szorongj, lazíts, pihenj minél többet. Csak pozitív gondolatokkal töltsd fel magad.

jan. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mikor a nagylányomat vártam, a 37. héttől kezdve folyamatosan durva frontok és viharok voltak, a kiírt napon volt telihold és mínusz 10 fokos front is, 3 napra rá már visszament 15 fokot a nappali középhőm., 2 nappal később megint lefele… szexeltünk, csípőset ettem, lépcsőztem, bábakoktélon kívül mindent csináltam, mégis indítani kellett a 42. hét elején. 😕


A kicsi egy tök random éjjel indult magától, se front, se hold, se egy kis szellő, semmi. 🤷🏼‍♀️ Én ezek után nem hiszek ezeknek a szüléssel kapcsolatos hatásiban.

jan. 15. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen szurkál,hol itt,hol ott

.kellemetlen és főleg ijesztő

jan. 15. 05:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! 36 hetes és 2 napos vagyok ma.. én borzasztóan bírom, a babám is kevesebbet mozog ilyenkor... Csütörtökön mond hirtelen 18 fokot, nagyon vigyázz magadra majd. Pihenj sokat, én is fosok, hogy ne indítsa be, ilyenkor görcs és hányinger is játszik... Borzalmas..
jan. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Borzasztóan rosszul bírom*
jan. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Doki us azt mondta pihenjek sokat,de félek,1 napot lesz meleg aztán megint hűvös. Jaj mikor jött a hideg front,2 napot alig mozgott,nagyon nehéz volt nem bepánikolni.
jan. 16. 22:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Elhiszem kedves kérdező. Így, hogy én a szivárvány babámat várom és túl vagyok egy veszteségen, képes vagyok nagyon bepakolni, de bízni kell a babánkban! Ezt a jó kis frontot át kell vészelni
jan. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Őszintén sajnálom. Mi történt ha szabad tudni?
jan. 16. 23:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudni, mert csak 10 hetes volt, nem volt szívhangja így műtét lett a vége
jan. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom,ígyis nagyon rossz lehet. Mindig úgy voltam,hogy inkább előbb mint később,de akkor is nagy volt a félelem,minden vizsgálatra úgy mentem tuti nincs szívhangja. Írtó parázós vagyok..
jan. 17. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!