Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is lustább ma a babátok...

Nektek is lustább ma a babátok? A melegfront miatt lehet? 22+3 hkm

Figyelt kérdés
Ma elég keveset mozgolódik, délután megyek dokihoz, azért majd megemlítem neki.
2019. jún. 26. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Nekem (30. hét) ebben a kutya melegben inkább reggel és este aktív. Tegnap pl hajnalban fel is ébredtem rá. Nap közben csak néha néha érzem. Nyilván hatással van rá is az időjárás.
2019. jún. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanúgy mocorog jöhet meleg hideg őt nem nagyon zavarja

27 hkm

2019. jún. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a mai nap nem volt olyan fél óra, hogy ne rúgdosott volna, nagyon aktív volt, máskor napközben nem érzem ennyit, inkább csak este szoktam. Melege lehet neki is :)
2019. jún. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.

22+5hkm vagyok.

Nekem alig akarja abba hagyni a mocorgást.. Nincs olyan nap hogy ne érezném. És egésznap csinálja.

2019. jún. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Enyém ebben a hőségben lustább, inkább csak kinyomja magát itt-ott..de én is szenvedek, megmozdulni sincs kedvem, alig vártam hogy hazajöjjek a forró irodából (33 fok bent) a klímás lakásba...


28. héten vagyunk:)

2019. jún. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!