Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ft3 FT4 értéket leveszik ha...

Ft3 FT4 értéket leveszik ha fizetek?

Figyelt kérdés
Általános Tb vérvételen tudom hogy lehet nézetni Tsh-t, de nekem kellene az ft3 FT4 értek is. Ha fizetek érte, akkor megnézik vagy úgysem? Vagy egyáltalán lehet e fizetni?
jan. 15. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Magánban nyilván megnézik neked, egyébként orvosi beutalón ha rajta van, akkor a tb-s laboron is megnézik.
jan. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Magánban gondoltam, hogy megnézik.

A háziorvosnak nincs jogosultsága kiírni, csak a tsh-t, terhes gondozásra meg magánhoz járok, így ő sem tudja kiírni.

jan. 15. 12:54
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Magánlaborba bármit levesznek,amit kérsz.
jan. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De nem magán a kérdésem!
jan. 15. 13:21
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
3# vagyok. TB alapon nem tudsz fizetni,hogy nézzék meg pluszba.
jan. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Azért írtam,hogy magánlaborba leveszik,mivel gondoltam hogy érthető így,hogy TB alapon NEM. :D De akkor kifejtettem az 5-be így,hogy érthető is legyen neked.
jan. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem teljesen értem a problémád. Nálunk a synlabnál mintavételi díjért a TB-s beutalót is leveszik. Vinném a TB-s papírt,plusz kérnék hozzá T3,T4-et is fizetősre. Ennyi..probléma megoldva. :D
jan. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam utolsó. Minden Synlab-nál elfogadnak beutalót vajon?
jan. 15. 13:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom,sajnos. :\
jan. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én tsh ért szoktam fizetni, mikor mondtam hogy szeretném hozzá a m@sik 2 értéket mondták felesleges mert ha rossz a tsh akkor azt is egyből nézik, de ha ragaszkodom hozzá akkor fizethettem volna érte
jan. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!