Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Közel40,első gyerek,annyira...

Közel40,első gyerek,annyira nem akarom elhinni,hogy ez a csoda velem oár nap múlva megtörténik,hogy rosszra gondolok,úgy látom a babát,fékek,hogy bevonzom,tisztára megy el az eszem. Egéssz életembe őtvakartam. Micsináljak? Még 9 nap

Figyelt kérdés
febr. 10. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tereld el a gondolataidat, olvass, beszélgess ismerősökkel, rokonokkal, barátnőkkel stb., de ne baba témában!, sétálgass, nézelődj, utána meg aludj minél többet, ha tudsz, hogy kipihent legyél, mire kell!

Kitartás, már nincs sok hátra! :)

febr. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Semmi bajotok nem lesz, nyugodj meg. Orvosok szóltak volna... En is majdnem 40 voltam amikor szültem. Most 16 éves a lányunk. Egészseges okos gyönyörű gimnazista. Kitartás. 😘
febr. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem is azért félek,hanem inkabb azért mert nem hiszem el,hogy velem ez megtörténhet
febr. 10. 10:05
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Ne viccelj, mázlista vagy! Ugyanígy vagyok, csak negyvenen túl és még 6 hónap van szülésig. Nekem még van mitől félni. Ha eddig kibírtad, mostmár örülj, végre a jó rész jön 😁Semmi baj nem lesz! Nem a középkorban vagyunk. Egészséges terhességből ilyenkor már ritkán lesz baj és nem is a korodon múlik.🤞 Boldog babázást!
febr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az egésszet végig izgultam. De most jönnek olyan posztok is szembe a Gyerekszoba.hun pl Anyakivan pisztja a születési veszteségekről,else merem olvasni,császar lesz nem tudom remélem nem nagyobb kockázat
febr. 10. 10:28
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne olvasgass ilyeneket. Én is olvastam amúgy, de nem vettem magamra semmit. Boldog babakor és időszak volt végig. Most, hogy kamasz, már vannak kisebb problémaink, de mindenkinek ilyen gyerekkort és anyakort kívánok, amilyen a miénk volt. 2-es voltam.
febr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#5! Ez egyszerű. Kapcsold ki a netet.😁 Ezt mondjuk minden terhes nőnek meg kéne tenni már a pozitív tesztnél😂

#4

febr. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6,7 igazatok van. Köszönöm🙏
febr. 10. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!