Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Daedelon kúp segíthet -e,...

Anneee25 kérdése:

Daedelon kúp segíthet -e, hogy ne hányjam ki a cukor szirupot?

Figyelt kérdés

Terheléses cukor vizsgálatra megyek.

Nagyon félek, mert émelygős vagyok, és félek hogy kihányom a tömény cukrot. Orvosom azt javasolta,vegyek be egy daedelon kúpot. Segíthet? Más csinálta már így?



febr. 20. 12:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem eléggé felfújják ezt a cukorterheléses dolgot. Nekem is volt már az első terhességemmel és most megyek a másodikkal. Semmi extra dolog nincs benne, kilehet bírni. Gondoljatok bele amikor az ember elkapja a hányós hasmenéses vírust.

Vigyél kekszet magaddal és amint kész a vizsgálat egyél meg pár szemet.

febr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11# Nekem az első terhesség előtt volt már 2x kivizsgálás alatt,majd a terhességnél és most lesz megint. Munkahelyen gyerekeknél csináltuk, én még ilyen parázást, stresszt,pörgést ott soha nem láttam komolyan,mint amit a terhes nők nyomnak le a cukorterhelés miatt. Mintha valami nagy dolog volna,de komolyan. Én most is és előzőleg is végig hányós vagyok. Úgy mentem oda,hogy max kijön és ennyi,akkor lesz más megoldás erre.
febr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!