Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Genetikai UH a Magzati Diagnos...

Genetikai UH a Magzati Diagnosztikai Központban, vélemények?

Figyelt kérdés

Holnap megyek oda. Istenhegyire sajnos nem adtak már időpontot. Későn telefonáltam, nem gondoltam hogy bármit találnak de találtak, emiatt megnézetem Pesten is a babát.

Örs vezér tértől úgy tudom csak pár száz méter gyalog, merre induljunk? Ugye alaposak itt is?

Azt hallottam hogy az Istenhegyi és ez a Magzati Diagnosztikai a két legjobb.



2012. jan. 2. 17:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Szia, tegnap éjfélre értünk haza, de nem baj, megérte!!!! Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a Központot. Ilyen alapos UH-m még sosem volt, pedig ez már a 2.baba.

Dr.Kisflavi István egy remek orvos, barátságos, maximálisan elégedett vagyok mindennel. Minden kérdésre válaszolt, a baba minden porcikáját átnézte, együtt számoltuk meg az ujjait, és mindenét. Egyoldalas leletet kaptam, minden a legnagyobb rendben van szerencsére.


Az én történetem, leírom mert tanulságos.

Helyi kórház 13 hetes UH: miómát találtak, lehet nem lehet megtartani a babát mert ha elkezd nőni bajt okozhat.... emiatt és egy másik alapbetegségem miatt beutaltak a SOTE genetikára. Oda csak akkor mehet az ember, ha van AFP eredménye, ami csak a 16.héten van... 3 hét idegeskedés.

SOTE genetika: kiderült hogy nincs mióma, elnézték a helyi kórházban, illetve valószínűleg egy izomgörcsöt néztek miómának. UH után megnyugodtam, akkor semmi gond, természetesen azért a genetikushoz bementem.

Genetikus: mivel 33 éves vagyok és az AFP alacsony ( 0,55 lett, de az első gyermekkel 0,47 lett, mégse akartak amniot ), illetve az ottani UH-nál ráírták a papírra hogy "felritkult szerkezetű plexusok", emiatt amniora előjegyeznek. Mondom: nem szeretnék amniot, vetélés miatt, így is veszélyeztetett terhes vagyok, stb. Genetikus: nem baj, azért ő előjegyez amniora, mert ez kell és ez a legdrágább vizsgálat és stb stb. Rákérdeztem hogy az alapbetegségem miatt nem is kellene amnio? Mondja: nem, csak életkor, alacsony AFP és felritkult plexus.

Itthon 3 nap aggodalom, hogy mi legyen, persze a babát nem akarjuk veszélyeztetni... majd telefon a Magzati D. Központba. Másnapra (!!!) adtak időpontot, ahol kiderült hogy semmiféle felritkult plexus nincs. És hogy ami UH-n látható, az teljesen oké.

Na ennyit erről. Nem megyek amniora.

2012. jan. 4. 13:31
 12/14 A kérdező kommentje:
És amit kihagytam: kisfiúnk lesz, megmondták tegnap 100 %-ra. A kislányunk kap egy kisöcsit :)))
2012. jan. 4. 13:37
 13/14 anonim ***** válasza:

Gratulálok :)

Akkor mostmár megnyugodhattok :)

Remélem továbbra is minden rendben lesz veletek! :)

Első

2012. jan. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igen, nyugi van :)

És mindenkinek én is csak ajánlani tudom ezt a helyet.

2012. jan. 6. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!