Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hova menjek védőnőhöz, ha...

Hova menjek védőnőhöz, ha most még a X. kerületben lakom, de kb 2 hónap múlva költözünk a XIV. Kerületbe - viszont mindeközben hivatalosan a VII. kerületbe vagyok bejelentve? Mivel holnap leszek 11. hetes, így egyre inkább előtérbe kerül ez a kérdés.

Figyelt kérdés

2012. máj. 7. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mehetsz a XIV.kerbe.Nekem vidéki címem van,és a X.kerbe járok védőnöhöz.
2012. máj. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A X kerületbe menj most, ott kiállítják a kiskönyvedet, felveszik az adataidat...amikor átköltöztök, át kell kérni a kartonodat a XIV. kerületbe. (Ezt majd elintézik egymás között, csak jelezni kell hogy elköltözöl.) A baba szempontjából mindegy hogy hová vagy bejelentve, mindig azt tartsd szem előtt, hogy hová viszitek "haza" a babát.
2012. máj. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem keresd meg ott a védőnőt, ahol most épp laksz.Főleg ha nincs még kis könyved.Azt tuti megcsinálja.Aztán havonta kell menni, úgy, hogy utána van időd meg keresni a másikat.
2012. máj. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2012. máj. 7. 22:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugy van ahogy a 21:31-es irta. Most a 10.be menj, majd késöbb a 14-be. Én is 2 hete nézztem utána, nekem 2 lakcimem van ugyanazon (10.) kerületben és mondták, hogy a tartózkodási hely szerint kell menni. De siess, mert egy kicsit el vagy csúszva...
2012. máj. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tegnap felhívtam őket és azt mondták, hogy ne bonyolítsuk, kiállítják már egyből a XIV. kerületben, max. az első "háztűznézőt" később ejtik meg, amikor már beköltöztünk.

Nem hiszem, hogy el lennék csúszva, mert a nődokim mondta, hogy a 11. hét előtt ne is gondolkodjak védőnőben, mert addig "bármi lehet"...

2012. máj. 9. 10:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez érdekes. Nekem a védőnő is azt mondta, hogy 10-11.héten Max már illene átesni az első védőnői beszélgetésen,valamint ezen a héten voltam dokinál 9 hetesen, aki azt mondta "jó lenne ha megejteném már a védőnői tanácsadást"...

De végülis mindegy, a lényeg, hogy nem kell majd 2 védőnő után is szaladgálnod a költözés miatt. AMúgy ha minden jól megy, én is a 10-ből költözök majd a 14.be, mondjuk késöbb. A 14.kerületben az Uzsoki kórház van, ugye?

2012. máj. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, az Uzsoki. Hehe, lehet, hogy szomszédunk vagyunk, vagy épp leszünk :)
2012. máj. 11. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!