Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7+1hetes babás vagyok most,...

7+1hetes babás vagyok most, egy hónap múlva mennénk Spanyolországba nyaralni, akkor leszek 11-12hetes, Ti mennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Autóval mennénk 2000km..., az orvosomhoz holnap megyek majd őt is megkérdezem, de kíváncsi lennék a ti véleményetekre is! Ja egyébként karácsonyi ajándék az út!

2012. máj. 6. 17:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze, elmennék, miért ne? Főleg, hogy már ki van fizetve!
2012. máj. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Pár dologra kell odafigyelned, és szerintem nem lesz baj! Persze csak ha nem vagy hányós.


Álljatok meg gyakran az autóval, akár 2 óránként 10 percre. Mozgasd át kicsit magad (séta), hogy a vérkeringésedet felfrissítsd, terhesen nagyobb a trombózis veszélye, és a méhednek is kell a jó oxigénellátás.

Kint a kajákkal vigyázz, a tengeri kütyüket most kerüld, azt nem ajánlják terhesség alatt. Vizet is csak palackosat igyál.

A direkt napozással is csínján bánnék a helyedben.


Egyébként biztos nagyon jól fogjátok magatokat érezni, nekem kedvenc helyem Spanyolország!!!

2012. máj. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát, én nem mennék. :)

Mi olasz utat mondtunk le- szintén 11-12 hetes leszek majd- pedig az csak 1000 km, de én azt sem merem bevállalni...de én nyuszi vagyok és féltem magunkat. :)


Ha mégis elindulnátok, ahogy a második írta is, álljatok meg nagyon sokszor és jár egyet, mozgasd meg magad.


És, ami a legfontosabb, tartsd meg a dokid tanácsát!!!!

Ha ő engedélyezi, akkor miért is ne, ha ő nem újjong az ötletért, inkább hagyd ki...


Milyen nagyon szép is lehet Spanyolország!!!!!!! :)

2012. máj. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát eddig én még csak tv-ben, neten, láttam az országot, de ez volt egy nagy vágyam h eljussak oda..., de az első igazi NAGY vágyam a baba volt! Kicsit bővebben h miért is vannak kételyeim, tehát majdnem 2éve (augusztusban lesz 2éve) h elment az első babánk, 9hetes voltam 8hetesen volt szívhang egy hétre rá már nem, nem vizsgáltak, mivel állítólag 100-ból 20-nőnek elmegy az első...na azóta vártunk a babára, igaz a párom külföldön dolgozik, és csak most jött haza márc. 31-én, éppenhogy a peteérésemre:D, egyből összejött a babó, de nem akarok kockáztatni, mert ha minden jól menne akkor akár jövőre már vele mehetnénk...! Egyébként holnap megyek uh-ra, mert 5+5hetesen még csak a petezsákot láttuk, emiatt is van egy kis para rajtam...! Remélem minden a legnagyobb rendben van odabenn:), ja és szedek duphastont!
2012. máj. 6. 19:14
 5/11 anonim ***** válasza:

En kulfoldon elek. 9 hetesen hazarepultem Magyarorszagra, 12 hetesen pedig 1500 km-t utaztunk kocsival (nem alltunk meg csak wc-zni).

Te tudod, mennyire vagy jol es kibirnal-e egy hosszabb utat.

2012. máj. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mennék az biztos.
2012. máj. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én pont múlt hétvégén, 18 hetesen mentem Görögországba. Semmi bajom nem lett, miért is lett volna? Valóban többször mozgasd meg a lábad, palackos vizet igyál, és ne feküdj órákat a napon. (Persze csak akkor menjetek, ha a leleteiddel minden rendben!) Kellemes nyaralást!
2012. máj. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát én nem is tudom. Ha minden rendben lenne, akkor talán elmennék. És a 12heti uh-t, mikor csinálnák meg? Akkor mérik a tarkóredőt, nem?
2012. máj. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem beteg vagy,hanem terhes.Miért ne mennék?Vigyázni kell ne üsd meg magad,ne kapj fertőzést.12hetesen még nem kényelmetlen az utazás se,mert nincs nagy pocakod.Ha rosszul vagy,viszont nem lesz élmény az is biztos.Megállni meg tudtok pisilni,enni és inni is,meg nyújtóztatni a tagjaidat,szóval ne aggódj.
2012. máj. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, egy vetélés után azért lehet, hogy én is paráznék... Pont még a kritikus időszakban utazni ennyit... Nem tudnátok áttenni az utazást kicsit későbbre? Szerintem augusztus vége felé jobb lenne, akkor sem lenne még túl nagy a pocakod! Mi kétszer is voltunk augusztus végén Spanyolországban, sokkal jobb olyankor menni, mint nyár közepén a főszezonban, millió ember közé! AZ idő is sokkal elviselhetőbb, de a tenger még jó meleg!!!

(11-12 hetesen én nem is biztos, hogy ki mernék menni a tengerpartra strandolni. Akkor meg minek az egész utazás? 20-24 hetesen meg pont jó, a méhszáj még szinte tutira zárva,jólesik az úszás...)

2012. máj. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!