Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Vannak itt olyan kismamak,...

Vannak itt olyan kismamak, akik 2012. december vegere vagy 2013. januar elejere varjak a babajukat?

Figyelt kérdés

11 hetes kismami vagyok:) jovohet szerdan megyek a 12. heti ultrahangra. Első babank, nagyon izgulok, varom, hogy mikor fog mar latszodni a hasam, mikor fog rugdosni :))

Ti mikorra tervezitek a babaruha vasarlast? Babaszoba festest,bereendezest? Esetleg vettetek mar valamit?:)) hogy vagytok? Tunetek?

En jovoheten az uh utan fogok venni valami kis unisex ruhacskat:)



2012. jún. 14. 10:27
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Sziasztok! Én pont szilveszterre december 31-re vagyok kiírva, kicsit félek is ettől az időponttól, de sok baba nem a kiírt időpontra érkezik. Most csütörtökön töltöttem a 16. hetemet a pocim nem nagyon látszik még, de érzem a picurit ahogy néha néha rug egyet, bár még elég tompán és ritkán ad magáról jelt, de nagyon jó érzés. Mi már beszereztük a kiságyat a hordozót és a babakocsit, a nagymamák meg nem bírnak magukkal, így már van egypár ruhácskánk is, baba kenguru, pelenka, de még sok minden van amit meg kell vennünk. Örülök, hogy itt meg tudok ismerkedni más kismamákkal is, mert sajnos a környezetemben nem él kismami. Jó baba várást mindenkinek! Kata
2012. júl. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Sziasztok kismamik!!!:)

Orulok, hogy ennyien osszegyultunk:)

En most az uh-k szerint december 29-re vagyok kiirva, ma vagyok 17+4 hetes :) a babamat meg nem nagyon erzem, csak nagyon neha, ha koncentralok, fekszem, akkor mintha o lenne az:))

Ma megyek az afp eredmenyemert, jovohet szerdan pedig a 18. heti ultrahangra:)) mar nagyon varom!

A15. heten voltunk 4d-n, ahol megmondtak, hogy kislany:) mi is lattuk, e azert izgulok, remelem meg mindig nem novesztett kukit:) mar beleleltuk magunkat a kislanyba:)

Ruhakat mar elkezdtem vasarolni, de nagy dillemmaban vagyok, hogy hanyasokat vegyek, vegttem 56-osokat, meg 62-eeket, olyan szep kis csajos darabokat :)

A babakocsikat most nezegetjuk, meg a szobabutort most valasztjuk ki, aztan ha megvan a megfelelo, akar mar meg is vesszuk :)

Most ujitjuk fel a lakast, kifestunk mindenhol, uj butorokat vettunk nehany helyre, kicsit csaladiasabb, bababaratta tettuk a hazat:)

A szobajat is festjuk, nagyon gyonyoru lesz :)

A pocakom egy piciket mar kerekedik, de alapjaban veve alacsony es vekonyka vagyok, de ahhoz kepest meg nem nagyon latszik.

A Sote I. fogok szulni, nar fogadtam dokit is es szulesznot is :)


Szep napot nektek:)

2012. júl. 25. 09:38
 23/24 anonim ***** válasza:

Bár én úgy érzem, hogy fiú lesz, mert más terhesség, mint a lányomé. Most több volt a rosszullét, ráadásul az édesség sem csúszik. Ennek ellenére én is nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz :)

Még dolgozom, szeretnék karácsonyig is, de ha rajtam múlna onnan mennék szülni. De tudom, hogy kelleni fog az az egy hónap otthon. Pihenés, rákészülés, készülődés :)

Én Mosonmagyaróváron fogok szülni.


07-20, 9:55-ös voltam...

2012. júl. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Szia,


megszületett a baba? Hogy érzed magad? Minden rendben van/volt?

Az én kisfiam lassan 6 hetes lesz. :)38.héten született.

2013. febr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!