Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Istenhegyi Géndiagnosztika Uh...

Emmami kérdése:

Istenhegyi Géndiagnosztika Uh minősége milyen?

Figyelt kérdés
Kérlek osszatok meg Istenhegyi Géndiagnosztikán készült 28-30. hét körül készült UH képet? Kiváncsi lennék a minőségre? Ha képet nem is, de legalább véleményt megosztani, hogy van-e olyan minőségű, mint a Kárpát utcában a Tündérkert UH vagy a Hepinet-es? Köszönöm a segítséget!

2012. jún. 19. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
A többit nem ismerem, de én a 12. héten voltam az istenhegyin és meglepődtem, hogy milyen jó minőségű aprólékos képet kaptam a 12 hetes babámról.
2012. jún. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ott 4D-n voltam, és nagyon szuper filmet és képeket kaptam a babóról a 19. héten. És nem mellesleg országosan a legjobb genetikus készítette: Dr. Hajdu Krisztina.

Ha tudsz, kerülj hozzá! Ő az UH-n tutira megmondja neked, hogy egészséges lesz-e a babád.

2012. jún. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A 12. héten én is ott voltam, csak akkor még pici volt. Gondoltam hátha van valakinek még későbbi tapasztalata. Köszönöm az ajánlást, nekem is ajánlották Hajdú doktornőt, de mellette Bátorfi dr.-t is nála voltam a 12. héten, és a 18. héten is, de akkor a Honvédban. A 29. hétre jelentkeztem be 4D-re, remélem jól látható éles képet kapok majd a kis hölgyről. :)
2012. jún. 19. 12:13
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Minden Uh-ra oda mentem, a 4d-re is.

Gondolhatod milyen minőségű, ha én felismertem a monitoron a babám szívbillentyűjét!

Az országban a legjobb gépekkel dolgoznak, szuper a kép minősége.

2012. jún. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kétszer voltam az Istenhegyin Hajdu Krisztinánál. Egyszer a 12. heti uh-n, egyszer a 18. hetin. Mindent szuperül rendben talált. Aztán egy más intézetben végzett babamozi alkalmával derült ki, hogy igen súlyos szívbeteg a kisbabám, melynek következtében 3 naposan meg is halt. Ezt a súlyos rendellenességet (ami összetett volt és sajnos jól látható) nem sikerült az "ország legjobb genetikusának" 2 uh-n sem észrevennie. Kívánom, hogy más ne kerüljön ilyen helyzetbe...
2017. jún. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!