Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az Istenhegyi Klinikán mivel...

Az Istenhegyi Klinikán mivel adnak többet a 12. heti UH és vérvételkor, mint más intézményben?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam, hogy az Istenhegyi Klinikán 30 000 Ft-ba kerül a kombinált teszt. Tudok olyan intézményt ahol mindezt 9000 Ft-ért (támogatottan) csinálják. Ha többet adnak az Istenhegyin, akkor természetesen kifizetem a 30 000 Ft-ot, hiszen a manókám a legfontosabb!



Köszönöm a válaszokat!


2012. márc. 21. 08:22
 1/7 anonim ***** válasza:

A legjobb szakemberek dolgoznak ott a legjobb berendezésekkel, és a legmodernebb laborral, ami az országban egyedülálló. Közösen értékeli ki az orvos és a biológus az eredményeket, és te is mindenre pontos, kielégítő választ kapsz.

Én már 2 gyerekkel jártam ott, és nekik köszönhetően 40 évesen megúsztam a magzatvíz mintavételt.

2012. márc. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azt még kihagytam, hogy a 30000-ben benne van az uh is, mert annak az eredményét a kombinált teszttel együtt értékelik ki. És egy jó ultrahangosnál még vidéki városban is kb. 10-15000Ft a 12. heti genetikai uh.
2012. márc. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :o)!


Továbbra is várom a többiek tapasztalatait, véleményeit!

2012. márc. 21. 08:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első már leírta,de annyit még hozzáfűznék,hogy ez egy magánklinika.Ennyi.Időpontra mész,biztos,hogy nem várakozol órákat,más a bánásmód stb.Én hétfőn voltam náluk CVS-en(én meg a korom miatt egyből ezt vállaltam)-ennek az ára 65000 ft-és azért őket választottam,mert csütörtök-péntek körül már van eredmény,és tudtam,hogy az ország egyik legjobb genetikusa végzi(Hajdu Krisztina),és megfelelő bánásmódban lesz részem.Arról nem is beszélve,hogy nem kell órákat várnom(a barátnőm a SOTE I-en volt amnion,azt mondta kritikán aluli volt a személyzet hozzáállása,várakoztatták stb.).CVS-t a Bajcsy kórházban is végeznek(támogatottan,ergo egy fillérembe se került volna),ám 3-4 hét míg megjön az eredmény,és valószínűleg kicsit másként mentek volna dolgok(futószalag szerűen).Az előző gyerkőccel a Magzati Diagnosztikai Központban voltam,ott is hasonló árak voltak(ott integrált tesztet és UH vizsgálatokat csináltattam).
2012. márc. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én a MÁV (ÁEK) kórházban voltam, ahol csináltak kombinált tesztet is a 12. heti UHval együtt és ez 9e FT volt; nem helyben csinálták, hanem elküldték egy cégnek. AZ eredményt pár nap múlva kaptam meg. SMSben jött egy kód, és azzal kellett bejelentkeznem a downszures.hu-n.
2012. márc. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5. válaszoló vagyok, annyit még, hogy látom én is a honlapon, hogy 25e-t írnak, de a kórházban ennyi volt idén februárban. Boldog babavárást
2012. márc. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mo-n csak pár helyen van ez a fajta komplex vizsgálat. Sokkal többet mutat meg, mint a kórházi kombinált teszt. Ne gondolkodj rajta!!!!!
2012. márc. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!