Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Magzati Diagnosztikai Központ...

Magzati Diagnosztikai Központ vagy Istenhegyi Géndiagnosztika?

Figyelt kérdés

Az elsőben jártam már a másodikban még nem. Érdekelne esetleg aki MINDKETTŐBEN volt, melyiket ajánlja jobban.

A 18. heti vizsgálatra szeretnék majd bejelentkezni, de még nem döntöttem el melyikbe-lévén az egyiket nem ismerem.



2012. ápr. 22. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Az istenhegyin voltam, 12 és 18 hetesen, nagyon meg voltam elégedve.

Az első helyet nem ismerem.

2012. ápr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen köszi! érdekelne, hogy aki volt, az mit gondol, van e különbség, ha igen mi..
2012. ápr. 22. 21:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem a hely alapján ítélném meg. Hajdu Krisztina ma Mo.-on a legjobb nôgyógyász-genetikus-ultrahangos, emiatt mindenképp ôt választanám, ô pedig az Istenhegyen van.
2012. ápr. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen errôl hallottam én is..lehet az idôpontot akár külön hozzá kérni?
2012. ápr. 22. 23:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet kérni (én is nála voltam), de akkor korán telefonálj, mert második alkalommal nem sikerült hozzá Bár nem bántam meg, mert akinél voltam, is nagyon hozzáértőnek tűnt, és nagyon kedves ott mindenki.
2012. ápr. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A 12 hetesen én is Hajdu Krisztinánál voltam, de a 18. hetire már nem volt időpont, pedig 3 héttel előtte telefonáltam. Úgyhogy ha őt választod, akkor tényleg időben telefonálj.
2012. ápr. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is voltam az Istenhegyin és nekem is egyből a Hajdú Krisztinát ajánlották! Tényleg megvoltam vele elégedve!! De szerintem ott az összes doki nagyon profi!!
2012. ápr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Emmami ***** válasza:

Szia!


Mindenképpen Istenhegyi Géndiagnosztika! Jelenleg a 18. heti genetikai UH-nak az ára 15.000 huf. Nagyon megéri, nagyon jó az UH gép és az orvosok is kiválóak. Én inkább Dr. Bátorfi József-et ajánlanám, elmagyarázza, hogy hol mit néz, nagyon megnyugtató, és tapasztalt orvos.


Üdv.: 21 hkm

Üdv. 2

2012. ápr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem tudom olvassa-e valaki még ezt a témát. Az Istenhegyire ne menjetek! Nekem elszúrták a chorion biopsziámat, azt mondták, hogy egészséges a baba, majd megszületett a lányom Edwards szindrómával, egy napot élt. Később a köldökzsinór vért is megvizsgálták, azt is rendben találták akkor már tudták, hogy meghalt a baba és gondolom féltek a pertől. Még azt sem mondták, hogy bocs.
2016. máj. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Júj nagyon sajnálom, őszinte részvétem:-( ez borzasztó..

Mikor történt?

2016. máj. 4. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!