Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Az első vizsgálatnál veletek...

Gabi86 kérdése:

Az első vizsgálatnál veletek mit csinált a doki?

Figyelt kérdés
Vettem tesztet pozitív lett,elmentem dokihoz és csak megnyomkodott,meg megpísztergált és kenete vett.nem is csinált ultrahangot meg semmit.vagy nálatok hogy volt?meg annyit mondott hogy védőnőhöz menjek.köszi a válaszokat előre is.

2012. okt. 17. 23:34
 1/10 anonim ***** válasza:
azért általában uh-t csinálnak.
2012. okt. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Huvelyi uh-t kellett volna csinalnia... Keress masik dokit.


30h km

2012. okt. 18. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem van egy ismerősöm, itt "találkoztunk", neki a 12. hétig nem csinált a doki semmilyen UH-t,mondtam neki,hogy ez nem normális dolog,de ő mondta,hogy náluk ez a bevett szokás. náluk úgy működik,hogy a védőnő adott neki beutalót uh-ra az sztkba a 12 héten.
2012. okt. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

elvitt kávézni :D:D:D



nem megbezséltük mikor volt az utolso vérzés hány naposak voltak elsö avgy második terhesség, volt e vetélés., aztan hüvely UH és ennyi

2012. okt. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, kb. a 6 hét elején mentem dokihoz, megkérdezte, mint az előző válaszolónál: ut. mensi, voltam-e már terhes, vetélés, szedek-e már valamilyen vitamint, aztán jött egy hüvelyi uh, ahol láttam a picimet és már szívhangja is volt, mondta a doki, hogy azt nézi ilyenkor, hogy jó helyen van-e megtapadva, nem méhen kívüli-e véletlen és hogy hányan is vannak odabent :-) a vizsgálat után még mondta, hogy szedjek napi 2*2 magneb6-ot, adott egy újabb időpontot, újabb uh-ra, azon most voltam 9 hetesen, legközelebb már a kórházba kell mennem a védőnőhöz és a 12-es uh-ra, vérvételre, kicsit hosszú lett a válasz, de hátha segít :-)
2012. okt. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi elbeszélgettünk, kitöltöttük a terhességi lapot, vizeletmintából cukrot nézett, kaptam terhességi kiskönyvet, és beutalt 12 heti UH-ra.
2012. okt. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszát.
2012. okt. 18. 23:45
 8/10 anonim ***** válasza:

Mikor kiderült, hogy terhes vagyok "elmentem a dokihoz,, aki nem is vizsgált meg, sőt még csak nem is kellett be menjek a rendelésre. Csak egy sima hasi uh- ám volt.

Most 28 hetes vagyok, de alulról még nem vizsgáltak, csak ultra hangoznak.

2012. okt. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ti magánba voltatok dokinál?
2012. okt. 20. 00:32
 10/10 anonim ***** válasza:

Mikor kiderült, akkor nem!

De azóta igen, magán dokihoz járok.

2012. okt. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!