Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen tudok menni dokihoz...

7 hetesen tudok menni dokihoz ez nem késö elsö doki látogatásnak? Mit fogok látni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem késő, sőt, pont ideális első látogatásnak. 7 hetesen kb. 1 cm-es az embrió, és már látni kell a szívpulzálást is. Gratulálok!
2012. jún. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:):)
2012. jún. 20. 09:55
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem késő! Ha nem volt mindig pontos a menzid és, ha kibírsz még pár napot, várj. Ha esetleg nem középidőben fogant, akkor előfordulhat, hogy nem lesz még szívhang és visszahívnak egy hétre rá, addig meg szétesz az ideg.

Ha pontos volt, akkor nyugodtan mehetsz és látni fogod, ahogy dobog a kis szíve!

Gratulálok!

21 hetes Kismama

2012. jún. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dehogy késő! :) Sőt! Korábban nem is érdemes. Elvileg már láthatsz pulzálást, ha nem késői peteérésről van szó. De szikhólyagnak, embriónak már lennie kell.
2012. jún. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
még két hét........
2012. jún. 20. 09:58
 6/9 A kérdező kommentje:
bezizzenek addigra
2012. jún. 20. 09:58
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is 7 hetesen voltam elöszőr, volt már szívhangja is a picinek :) Igaz (őszinte leszek) semmit nem láttam :D Hiába mutogatta a szonográfus, én csak egy szürke izét láttam, de rettentő büszke voltam.


Ne izgulj annyira, hamar itt lesz ez a 2 hét. Nekem ugyanennyi van a 4D babamoziig, Én most amiatt izgulok.



Gratulálok neked :)


24+3hkm

2012. jún. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm csajok!!!!
2012. jún. 20. 10:03
 9/9 cs.betti válasza:

szia!

én 9 hetesen voltam először orvosnál és UH-n. látható a feje, a hasa és már vannak végtaggumói. :)

jó érzés volt látni. :)

2012. jún. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!