Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Lehetséges, hogy a terhesség...

Lehetséges, hogy a terhesség elején a hasi ultrahang nem mutatja a szívhangot, de a hüvelyi igen?

Figyelt kérdés
Már próbálok mindenbe belekapaszkodni,hogy talán még él a baba.Nem volt szívhang és kisebbnek látszott mint eddíg volt.Talán azért mert hasi uh. volt? :(

2012. nov. 11. 08:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennyire az elején? 6-8 hetesben mar a hasi ultrahangos is kellene hogy látszódjon a szivhang
2012. nov. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

12 hétig hüvely UH pontos méretek szivhang ott jol látszódik és hallatszodik keress másik orvost ha még ezt se tudja

hány hetes vagy?

2012. nov. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

majdnem 10 hetesen voltam.

Úgy mondta a doki,hogy 12. hétig hüvelyit csinál.Csak volt egy kis vérzésem,pont a tanácsadásra indultam és megvizsgált egy másik orvos aki hasit csinált.

Nehéz elfogadni, bár tudom,hogy szinte lehetetlen,hogy él a baba mert csak 5 mm volt :(

2012. nov. 11. 08:52
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt h hasin állapította meg a terhességet de azt nem tudta megmondani h hány hetes vagyok így csinált hüvelyit. Azon már konkrétan rá vágta h 7+3napos vagyok. De akkor már a crl: 12,3mm volt. A 12hetin is megpróbálták megnézni hasin de nem mutatta meg magát így nekem az is hüvelyi volt.
2012. nov. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Őszintén! 10 hetesen szerintem is nagyon pici az 5mm! Ráadásul ekkora terhességnél már hasival is hallják!

:(

2012. nov. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én szó szerint hetekig jártam a nődokihoz sosem látott semmit .Meg is kérdezte,hogy bisztos terhes?És nagy nehezen látott már valamit de még mindig csak valami folt gondolhatod .Utána megint menni és akkor is látott már valamit egy nagyobb foltot aminek nem volt szívverése .Aztán nagy nehezen már volt valami amit egy másik doki nézett hasin és még mondta is ne haragudjak de nem lát semmit.Ezért felfeküdtem az másik asztalra és nagy nehezen hüvelyi uh látott valamit,de kicsi is volt alig látszódót .A végén már látták a szívverést is .De még egyszer mondom,hogy ez mind hetekig .Remélem neked id így lesz Én azét drukkolok neked Üdv:Zsuzsa
2012. nov. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Zsuzsa vagyok megint.Azt nem írtam,hogy végig HÜVELYI VOLT NEKEM 12-hét után szoktak le róla .
2012. nov. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szia Zsuzsa!Tudod, az a baj,hogy nekem 8 hetesen látták az embriót és szívverést is hallottak hüvelyin most pedig semmi,de hasin.

Kezdek végleg lemondani róla,mert most még barnázok is,szóval talán megkezdődik a vetélés is :(

Minden kismamának boldog babavárást kívánok!

2012. nov. 11. 09:55
 9/10 anonim ***** válasza:
6 hetesen hüvelyi volt, lehetett látni a szívműködést. 10 hetesen már hasival és így is látták, pedig kövér vagyok, óriási hassal.
2012. nov. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
akárhogyan nézik szerintem a méretnek meg kellene egyezni ha nem is teljesen akkor egész közeli értékűnek kell lennie, a szívének meg vernie kellene már így is úgy is
2012. nov. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!