Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mikor szoktak vissza hivni...

Mikor szoktak vissza hivni ultrahangra? Most vagyok a 10. Heten. Volt mar nektek olyan h elszamoltak a hetek szamat es kevesebbet mondtak?

Figyelt kérdés

2012. nov. 22. 07:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Neked eddig az uh mindig többet mutatott (heteket) mint amennyi vagyok, ez a baba méretei miatt van, nekem kicsit nagyobb babám van. Nem igen hívnak vissza uh-ra, neked most 12. hetire kell időpontot kérned és arra elmenni majd a 18. hetire. Közte meg orvoshoz kell menned aki elküld vérvételre. (afp stb...)

20hkm

2012. nov. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

bocsi

neked=nekem :)

2012. nov. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A 12. heten kell legkozelebb menned.

Nekem minden ultrahangon kisebb a babam, hol egy, hol ket hettel:) valoszinu, hogy kesobb fogant:) de ezt nem tudjak pontosan kiszamolni, mivel napra pontosan senki sem tudja, hgy mikor volt peteerees es tuszorepedes. (kiveve, ha muvi uton volt megtermekenyitve)

Szoval kapsz mindig. Papirodra egy mensi szerinti kort, es egy baba meretei altali kort:)

Altalaban, ha nagy az elteres, akkor a 12. heti ultrahangon az orvos korrigalja a szules idopontjat. Nekem nem tette, mert altalaban 1 het volt az elteres:)


36 hetes kismami

2012. nov. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem mindig megmondták eddig,hogy mikor kell mennem legközelebb UH-ra.Én 6 hetesen voltam,aztán 10 hetesen,aztán 12 hetesen,és úgy hívtak vissza a 18 hetesre.


16+2 hkm

2012. nov. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!