Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy lesz a baba vagy elszámol...

Nagy lesz a baba vagy elszámolták a terhességet? Nektek milyen súlyú volt a babátok a 27. -32. hét között? Mennyivel született? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Az utolsó menstruáció szerint 27 hetes vagyok, de a babámat a méretek alapján 29+4-nek mondták és már most 1460g.

Kicsit elkezdtem félni a szüléstől :( Lehetséges, hogy hamarabb szülök?

Köszönöm a válaszokat!


2012. okt. 22. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
miután ezek a vizsgálatok nem lehetnek pontosak és akár fél kg-ot is tévedhetnek, ezért ez semmiképp nem jelenti azt, hogy korábban fogsz szülni. Nekem a 38. héten azt mondták, hogy jelenleg 3,5 kilós a pici, túlhordással szültem, 2880 gramm lett. Nyugi, ez becslés, nem tudják pontosan megmérni.
2012. okt. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
attól,hogy nagyobb nem szülsz hamarabb,hacsak nem közép idő előtt fogant.De ez tényleg csak becslés,az ismerősömnek 1,5 kg!!!! tévedtek.Azt mondták neki 4,5 körül lesz a baba,erre kereken 3kg lett.
2012. okt. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 32 hetesen mondták most, hogy 2,346, de elmondta azt is az orvos, hogy ez biztosan több, mint amennyi, mert minden ember pocija nagyobb gömbölyödve, de ő csak ilyet tud mérni és ezzel kalkulálni, mert a picur gömbölyödik.
2012. okt. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a 27 hetes uh-on mért adatok szerint legalább 28-29 hetesnek felel meg. Nem néztek súlyt, de netem a mért adatok alapján kiszámoltam és nekem is majd másfél kilós aszerint. Nem aggódom. Már csak azért sem, mert ahogy előttem is írták, ezek becsült súlyok. Azaz bizonyos adatokból számol a gép. Pl súlyt a fej átmérője és a mellkas. Hosszt a combcsontból. De ha több vagy kevesebb a husi rajta akkor már csal a mérés. Az is előfordul, hogy most fejlődik gyorsabban és lelassul. Ez attól függ, hogy a méhlepény mennyire látja el a funkcióját. Szóval rengeteg dolog befolyásolhatja.
2012. okt. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28 hetesen 1210 gr volt a lanyom es 38 hetre 2900 gr al szuletett. Most masik lanyommal napra pontosan 28 hetesen voltam uh-n 1206 gr.
2012. okt. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
27+2 naposan 1271 grammnak becsülték a fiam. 29+6 naposan pedig 1765 grammnak. Nekem is 2 héttel nagyobbak a méretei,de nekem azt mondta az orvos, ez csak annyit tesz hogy nagyobb lesz a baba,nem kell feltétlen elöbb szülessen,és nem is pontos valószinüleg a súlybecslés. Legalábbis remélem,mert nekem is 4kg körüli babáűt "ígérnek" és már magam alá csinálok a gondolattol, hogy hogyan fogom megszülni:( Nem szeretnék repedni/szakadni!
2012. okt. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!